Par mums

Direktors: Viesturs Dumpis
Adrese: Stadiona iela 2, Olaine
Tālrunis: 26403559
 
Sporta organizators: Emīls Balodis
Adrese: Stadiona iela 2, Olaine
Tālrunis: 26658689
 

Kopš 2010. gada februāra Olaines novada sporta dzīvi, ka arī sporta objektu apsaimniekošanu, organizē Olaines Sporta centrs, kas atrodas Zemgales ielā 33A, Olainē.

Olaines Sporta centrs rīko dažādus sporta pasākumus un sacensības novada iedzīvotājiem. Visa mācību gada garumā tiek rīkotas Olaines novada izglītības iestāžu sporta spēles ar mērķi turpināt sporta tradīciju atjaunošanu Olaines skolu bērnu un jaunatnes vidū, radīt interesi par fiziskām sporta nodarbībām un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī noskaidrot spēcīgākos izglītības iestāžu kolektīvus un individuālos uzvarētājus sporta veidos.

Jau par tradīciju un neatņemamu Olaines novada dzīves sastāvdaļu ir kļuvuši dažādi Olaines Sporta centra rīkotie pasākumi un sacensības, kā piemēram, ik sezonas futbola sacensības, novada svētku ietvaros rīkotās skriešanas sacensības "Olaines apļi", fitnesa un vingrošanas pasākumi, rudens un pavasara šaha sacensības, novada čempionāts kāršu spēlē „Zolīte” un daudzi citi novada pasākumi. Katru gadu novada iedzīvotājiem tiek piedāvāti aptuveni 25 dažādi sporta pasākumi un sacensības. Sporta centra rīkotie pasākumi lielākoties ir bezmaksas un pieejami ikvienam sportot gribētājam un entuziastam. Katru gadu Sporta centrs cenšas papildināt savu pasākumu klāstu un piedāvāt ko jaunu un vēl nebijušu.

Sporta centrs apsaimnieko šādus objektus: Olaines Peldbaseins, Olaines un Jaunolaines skeitparki, Olaines slidotava, Olaines sporta stadioni (pie Olaines 1.vidusskolas, pie Olaines 2.vidusskolas, Jaunolainē)  Olaines Sporta nams un Jaunolaines Sporta nams.

Sporta centrs atbalsta šādus sporta pulciņus un sekcijas: bērnu futbolu, veterānu futbolu, bērnu hokeja un bērnu daiļslidošanas pulciņus, šaha klubu, boksa klubu, sporta deju pulciņu, ūdens tūrisma sekciju un citus sporta klubus un biedrības.

No pašvaldības puses tiek atbalstīti arī citi olainieši – pasaules klases sportisti, bērni un veterāni.

Novada iedzīvotāji tiek aicināti atbalstīt Olaines Sporta centra rīkotos pasākumus un sacensības ar savu dalību un rakstīt dažādus ierosinājumus un jaunas idejas!

OLAINES SPORTA CENTRA NOLIKUMS - LEJUPIELĀDĒ ŠEIT

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)