NOSLĒDZIES VIENS NO GADA AIZRAUJOŠĀKAJIEM SPORTA PASĀKUMIEM – HOKEJA TURNĪRS “OLAINES SPORTA CENTRA KAUSS 2015”

11.03.2015

7.martā, Olaines slidotavā, pēc trīs gariem un aizraujošiem mēnešiem noslēdzās Olaines novada amatieru hokeja turnīrs “Olaines Sporta centra kauss 2015”.

Pagājušā gada decembra mēnesī savu dalību turnīrā uzsāka 9 dažādas komandas – “Gaismas Stars”, “SKM”, “07”, “Vandāļi”, “Olaine”, “Pipari”, “Rīga 2014”, “Predators”, “Olaine Juniors”. 

3 mēnešu garumā tika aizvadītas 50 aizraujošas un emocijām bagātas hokeja spēles. Līdz finālam tika 4 stiprākās komandas. Par turnīra III vietu, līdz divām uzvarām, cīnījās komandas “Pipari” un “Predators”, kur meistarīgāki šogad izrādījās komanda “Predators” un izcīnīja sev bronzas medaļas.

Vislielākā intriga un cīņa par I vietu norisinājās starp komandām “Olaine Juniors” un “Rīga 2014”. Lai noteiktu uzvarētāju bija nepieciešamas 3 spēles, kurās olainieši tik vienkārši nevēlējās “Olaines kausu” atdot rīdziniekiem. Neskatoties uz visiem panākumiem un visu sanākušo olainiešu atbalstu pēdējā un izšķirošajā spēlē pārāki izrādījās rīdzinieki. Par Olaines Sporta centra kausa ieguvējiem šajā sezonā kļuva komanda “Rīga 2014”.

Apbalvošanas ceremonijā tika sveikti arī turnīra labākie spēlētāji:

  • Labākais vārtsargs  - Mārcis Japsis (HK Pipari)
  • Labākais aizsargs – Daniels Ķemers (HK Olaine Juniors)
  • Labākais uzbrucējs  - Kirils Penclins (HK Rīga 2014”)
  • MVP jeb vērtīgākais spēlētājs – Ainis Zalāns (HK Olaine Juniors)

Olaines Sporta centrs izsaka lielu paldies turnīra atbalstītājiem – Olaines novada Domei, A/S “Olainfarm” un “Nūjas.lv”, kā arī visām 9 komandām par izturību un dalību rīkotajā turnīrā.

Uz tikšanos nākošajā jubilejas sezonā!

Vairāk foto – http://www.olainessports.lv/lv/foto/?gid=76

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)