PAR 2014.GADA ZOLES TURNĪRA UZVARĒTĀJU KĻŪST ANDRIS PUŠMUCĀNS

08.01.2015

Decembra mēnesī, Olaines sporta namā, noslēdzās Zoles turnīrs, kurš sastāvēja no 3. turnīra kārtām. Šī bija pēdējā un izšķirošā kārta, kurā tika noskaidroti ne tikai pēdējās kārtas uzvarētāji, bet arī visa turnīra čempioni.

Pēdējā Zoles turnīra kārtā pie galdiem sēdās 20 spēlētāji, kas cīnījās ne tikai par pakāpšanos augstāk turnīra tabulā, bet arī par iespēju izcīnīt kādu no godalgotajām vietām.

Kopā visās trīs turnīra kārtās piedalījās 29 šīs spēles cienītāji. Starp dalībniekiem bija gan jauni un neredzēti spēlētāji, gan ikgadēji šī čempionāta dalībnieki. Turnīru pārstāvēja arī 3 Olaines novada spēcīgākās zoles spēles spēlētājas, kas vīriem tik viegli neļāva tik pie uzvarām un godalgotām vietām. To pierādīja arī Benita Žogota, kas trešajā turnīra kārtā izcīnīja godalgoto 3.vietu. 2.vietu izcīnīja A.Pušmucāns, bet uzvaru guva jaunpienācējs V.Medvedins.

Pēc visu  trīs kārtu punktu saskaitīšanas, tika apbalvoti visa turnīra labākie trīs spēlētāji - 3.vietas ieguvējs M.Voitikāns, 2.vietas ieguvējs V.Hlopins un 2014. gada čempions A.Pušmucāns.

Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka lielu pateicību visiem turnīra dalībniekiem par piedalīšanos, kā arī sacensību galvenajam tiesnesim K.Andersonam un A.Šlikovam par palīdzību sacensību organizēšanā.

Uz tikšanos nākošajā čempionātā!

REZULTĀTI ŠEIT

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)