AR BOKSA TURNĪRU "OLAINES KAUSS 2014" TIKA ATKLĀTS JAUNAIS SPORTA NAMS

24.11.2014

Ar starptautisko boksa turnīru "Olaines kauss 2014", kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Īrijas un Ziemeļīrijas, atklāts jaunais sporta objekts – Olaines sporta nams Zemgales ielā 33A.

Starptautiskā boksa turnīra laikā ikviens bija aicināts iepazīties ar jauno sporta namu. Svinīgās uzrunas teica Latvijas Boksa federācijas viceprezidents Māris Liepiņš un Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs, kurš kopā ar Olaines sporta centra direktoru Juri Kalniņu atklāšanas ceremonijā pārgrieza lenti.

Boksa turnīrs norisinājās divas dienas, kuru laikā ringā spēkiem mērojās dažādu vecuma grupu sportisti.

Olaines boksa kluba "Olimp" sportistiem šis bija ļoti veiksmīgs turnīrs. No 19 iespējamām zelta medaļām savā īpašumā ieguva 14 sportisti - Jevgēnijs Mandriks, Maksims Voločenko, Dāvids Vardiašvilli, Vladislavs Jakovļevs, Artjoms Dubrovskis, Tigrans Mirozjans, Aleksandrs Buglaks, Staņislavs Girsa, Igors Volčenko, Kirils Osipenko, Ēriks Bronskovs, Vadims Gerega, Konstantīns Tapeškins un Antons Elčins.

Balvu par labāko tehniku ieguva jaunais Olaines bokseris Maksims Volčenko, bet skatītāju simpātijas balva tika piešķirta komandas biedram Jevgēnijam Mandrikam.

Olaines Sporta centra kolektīvs sveic Olaines boksa klubu "Olimp" ar panākumiem un novēl arī turpmāk gūt tikai augstus sasniegumus!

FOTO ŠEIT - http://www.olainessports.lv/lv/foto/?gid=72

 

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)