OLAINIEŠI JĀNIS KUZMINS UN ARTŪRS LISKOVS KĻŪST PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM SKEITBORDA SLALOMĀ

10.06.2014

31.maijā Priekuļos, Cēsu olimpiskajā centrā tika noskaidroti šī gada spēcīgākie slalomisti skeitborda slalomā. Dalībnieki startēja četrās grupās – bērnu, junioru, dāmu un open grupa, kurā dalību ņēma Latvijā stiprākie vīrieši.

Sacensības norisinājās Milzu un Hybrid slaloma disciplīnās. Tika veikti trīs braucieni katrā disciplīnā, noskaidrojot uzvarētāju katrā disciplīnā, taču Latvijas čempiona titulu ieguva saskaitot abu disciplīnu kopsummu. Junioru grupā pārsteigumu sagādāja olainietis Artūrs Liskovs, kurš izcīnīja Latvijas čempiona titulu Junioru grupā. Milzu slalomā viņu apsteidza par favorītu uzskatītais vairākkārtējs pasaules kausu un Eiropas čempionātu medaļnieks liepājnieks Toms Dreiblats, Tomēr Hybrid slalomā Artūrs Liskovs pārliecinoši uzvarēja T.Dreibaltu, kas arī viņam ļāva kļūt par Latvijas čempionu kopvērtējumā skeitborda slalomā 2014 Junioru grupā. Artūra Liskova treneris ir vairākkārtējais Pasaules čempions un Ginesa rekorda turētājs Jānis Kuzmins. J.Kuzmins neslēpa gandarījumu par sasniegto un norādīja, ka regulāri un kvalitatīvi treniņi ir nesuši šādu rezultātu. Open grupā ļoti pārliecinoši triumfēja arī pats Jānis Kuzmins, izcīnot uzvaru abās disciplīnās un iegūstot Latvijas čempiona skeitborda slalomā 2014 titulu. Otrajā vietā rīdzinieks Gustavs Gailītis, trešais liepājnieks Edijs Jermačenko.

Jānim Kuzminam šī sezona veiksmīga sākās jau maija sākumā Spānijā, Maljorkā, kad tika izcīnīts zelts pirmajā šī gada pasaules kausa posmā skeitborda slaloma sacensībās ”Mallorca Slalom Grand Prix 2014”.

Šobrīd abi skeitbordisti trenējas Pasaules kausa posmam, kas notiks Milānā, Itālijā šī gada 14. un 15. jūnijā, taču svarīgākais starts abiem olainiešiem būs pasaules čempionāts Čehijā no 8 līdz 10.augustam.

 

Olaines Sporta centra kolektīvs sveic sportistus ar gūtajiem panākumiem un novēl gūt labus panākumus arī plānotajās sacensībās!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)