OLAINES NOVADA ĢIMENES MĀMIŅ DIENU PAVADA SPORTISKĀ GARĀ

12.05.2014

Vakar, 11.maijā, dienā, kad visā Latvijā svin Mātes dienu, Olaines Sporta centrs bija sarūpējis pasākumu ar nosaukumu "Ģimeņu aktivitāšu diena". 

Novada ģimenes un bērni bija aicināti doties uz Olaines 2.vidusskolas stadionu, kur bija sarūpētas dažādas sportiskas aktivitātes un izklaides.

SKATIES ARĪ SAGATAVOTU TVOLAINE.LV VIDEO ZEMĀK!

 

Ģimenes varēja staigāt uz koka kājām, izmēģināt kopīgās slēpes, spēlēt ūdens pudeļu boulingu, trāpīt mērķī ar lielo kaķeni un daudzas citas aktivitātes. Tiem, kas bija atbraukuši ar riteni vai skrituļslidām bija iespēja izmēģināt sagatavotu veiklības trasi un pārliecināties par savu riteņbraukšanas meistarību.

Tēti un dēli tika aicināti uz "Stiprinieku konkursu", kur katrs varēja pārbaudīt savu spēku un mest tālumā pildbumbu. Mammas un meitas varēja piedalīties "Cik ātri vari sakārtot istabu" konkursā. Stiprākie dēli un tēvi un veiklākās meitas un mammas tika apbalvotas ar dažādiem gardumiem.

Visi bērni, kas izpildīja visus uzdevumus, par piedalīšanos saņēma piemiņas suvenīrus un balviņas.

Pasākumā piedalījās arī "Pārsteigumu karuselis", kas piedāvāja bērniem apgleznot seju, pārvēršoties par jebkādu pasaku tēlu vai arī no baloniem izveidot dzīvnieku.

 

Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka lielu pateicību M. Auzānam un jauniešu komandai par palīdzību pasākuma organizēšanā un vadīšanā, kā arī visām ģimenēm un bērniem par aktīvu piedalīšanos pasākumā!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)