OLAINES SPORTA CENTRA BALVAS IZCĪŅĀ GALDA TENISĀ PĒC SEŠĀM KĀRTĀM UZVARU GŪST VLADIMIRS ŠLIKOVS

30.04.2014

20.aprīlī noslēdzās 6. un pēdējā kārta galda tenisa sacensībām, ko organizēja Olaines galda tenisa klubs "A-73 Olaine" sadarbībā ar Olaines Sporta centru.

 

Dalību ņēma 19 dalībnieki, no kuriem pirmajā līgā spēlēja 4 dalībnieki, bet augstākajā līgā 15 spēlētāji. Šoreiz sacensības bija pagodinājis ar ciemiņš no Jelgavas - Harijs Krūmiņš, kas šobrīd ir viens no Latvijas labākajiem veterānu galda tenisa spēlētājiem.

Harijs Krūmiņš savu meistarību apliecināja visās izspēlētajās spēlēs, jo negūstot nevienu zaudi, kļuva par 6.kārtas uzvarētāju, aiz sevis otrajā vietā atstājot Vladimiru Šlikovu un trešajā vietā Māri Liekmani.

Par visa turnnīra kopvērtējuma uzvarētāju šajā sezonā kļuva Vladimirs Šlikovs, otro vietu izcīnīja Deniss Drabovičs, bet trešo godalgoto vietu ieguva Iļja Belovs.

Olaines Sporta centrs sveic visus uzvarētājus un izsaka pateicību visiem dalībniekiem, kas piedalījās šajā turnīrā!

REZULTĀTI

Olaines Sporta centra kolektīvs izskaka pateicību galvenajam pasākuma organizētājam un Olaines galda tenisa kluba vadītājam Andrejam Šlikovam!

Galda tenisa klubs aicina visus tenisa spēlētājus gatavoties un pieteikties gaidāmajiem tenisa čempionātiem un turnīriem. Pirmais pavasara turnīrs norisināsies 17.-18.maijā, Olaines Tenisa kortā.

Sīkāka informācija, pieteikšanās zvanot uz tālr. 29352398 vai rakstot uz a73olaine@gmail.com.

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)