PAVASARA MINIFUTBOLA TURNĪRĀ LAURUS PLŪC FK OLAINE KOMANDA

15.04.2014

13. aprīlī, Olaines stadionā norisinājās Olaines novada pavasara minifutbola turnīrs, kurā  piedalījās 11 komandas, gan no Olaines, gan citām pilsētām.

Neskatoties uz lietaino un drēgno laiku, visas dienas garumā komandas cīnījās par Olaines novada pavasara kausu. Komandas tika dalītas divās apakšgrupās, kur pēc savstarpējām spēlēm pusfinālā no katras grupas iekļuva 2 labākās komandas.

Pirmajā pusfinālā iekļuva - Fk Olaine un PFD komanda un otrajā pusfinālā cīnījās - Olaines veterānu futbola klubs jeb OFVK pret Hardcore Emo party komandu. 

Pieveicot PFD komandu ar rezultātu 2:0, FK Olaine iekļuva finālā, kur spēlēja pret Hardcore Emo Party, kas pieveica Olaines veterānu komandu ar rezultāru 2:0.

Spēlē par 3.vietu Olaines veterānu futbola klubs pieveica pretiniekus ar rezultātu 2:0. Bet fināla un izšķirošajā spēlē FK Olaine ar rezultātu 1:0 triumfēja pār spēcīgajiem pretiniekiem un ieguva Olaines novada pavasara turnīra kausu.

 

Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka lielu paldies Olaines futbola klubam par palīdzību sacensību organizēšanā, kā arī visām komandām par piedalīšanos turnīrā!

Apcveicam uzvarētājus un tiekamies jau nākošajā vasaras futbola turnīrā!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)