MĀKSLAS VINGROTĀJA MARIKA ZAVADSKA TURPINA VEIKSMĪGI STARTĒT DAŽĀDOS TURNĪROS

14.03.2014

Šī gada 7.-9.februārī Igaunijas pilsētā Tartu risinājās nozīmīgs starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā "Miss Valentine 2014". Turnīrā kopā piedalījās 15 valstīs, arī tālā Meksika. Latviju šajā turnīrā pārstāvēja 10 vingrotājas, tostarp mūsu pašu novadniece Marika Zavadska.                                         

                                     

Šis bija pirmais starptautiskais turnīrs, kurā Marika startēja senioru klasē. Jāatzīst, ka pirmais starts uzskatāms kā veiksmīgs un daudzcīņā Marika izcīnīja 15. vietu 30 vingrotāju konkurencē.         

Marika Zavadska Latviju pārstāvēja arī Maskavā, kur no 26.javāra līdz 2.martam norisinājās "Grand Prix" Gazprom  turnīrs. Šajā turnīrā konkurence bija ļoti liela. Nācās startēt un sacensties kopā ar pasaules labākajām vingrotājām - pasaules čempioni J.Kudrjavcevu, medaļnieci V.Mamun u.c.

Arī šajās sacensībās Marika startēja veiksmīgi, bet lai iesaistītos īstā cīņā vairāk jāiepazīstina sevi tiesnešiem un jāveido sarežģītāki un grūtāki vingrojumi.Šoreiz 30.vieta no 40 dalībniecēm.

Šobrīd M.Zavadska gatavojas startam Pasaules čempionātā, kurš notiks maija mēnesī Turcijas pilsētā Izmirā. Tādēļ šobrīd piedalīšanās dažādos starptautiskos turnīros ir ļoti nepieciešama,lai gūtu pieredzi un apzinātos pasaules labāko vingrotāju līmeni,kuru arī mēs cenšamies sasniegt tepat Olainē.

                                     

Sagatavoja:

Mākslas vingrošanas trenere

V.Stūrmane

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)