IR NOSKAIDROTI AMATIERU HOKEJA TURNĪRA „OLAINES SPORTA CENTRA KAUSS 2014” KAUSA IEGUVĒJI

04.03.2014

Sestdien, 1.martā, norisinājās divas izšķirošas spēles starp turnīra 4 spēcīgākajām komandām. Par turnīra 3.vietu cīnījās komandas PIPARI un OLAINE JUNIORS. Bet par galveno titulu OLAINE un RĪGA 2013 komandas.

Lai noteiktu uzvarētāju, komandām ir jācīnās līdz divām uzvarām. Iepriekšējās spēlēs savu pirmo uzvaru guva OLAINE JUNIORS un OLAINE komandas, kurām sestdien vajadzēja vēl tikai vienu uzvaru pār pretinieku un medaļas būtu rokās.

BILDES šeit - http://www.olainessports.lv/lv/foto/?gid=63

Pirmo spēli aizvadīja OLAINE JUNIORS un PIPARI komandas. Šoreiz PIPARU vīri uzvaru tik viegli nevēlējās atdot un spraigi metās cīņā par ripām un 36 sekundē raidīja pirmos vārtus. Tomēr JUNIORS puiši atbildi nepalika parādā un pēc pāris minūtēm guva arī savus pirmos vārtus. Šādi turpinot ātru, aizrautīgu un spraigu cīņu, neizpaliekot bez savstarpējiem asumiem, dažādām neveiksmēm un veiksmēm, trešais periods beidzās neizšķirti – 3 pret 3.

Spēles rezultātu noteica tikai veiksme „bullīšos”. Šoreiz PIPARU pieredze nospēlēja tiem par labu un izšķirošo bullīti iemeta Pēteris Smelteris. PIPARU  vārtu sargs Mārcis Japsis nospēlēja meistarīgi un neielaida nevienu no „bulīšiem”.  Tas nozīmē tikai to, ka pēdējā un izšķirošā spēle vēl būs priekšā.

Otro un galveno spēli aizvadīja komanda OLAINE, kas jau trešo gadu pēc kārtas piedalās cīņā par kausu. Pirmajā turnīrā OLAINES komandai arī izdevās šo kausu iegūt. Pretinieki RĪGA 2013 iepriekšējā gada turnīrā spēlēja zem nosaukuma „Medvedy” un ieguva 4.vietu. Šogad RĪGA 2013 pamatturnīra laikā zaudējot tikai vienu reizi pieteica sevi kā galvenos pretendentus uz 1.vietu. Pirmajā fināla spēlē rīdziniekiem veicās mazāk un  tie zaudēja olainiešiem bullīšos.

Sestdienas spēlē savu dominanci un meistarību atkal rādīja komanda OLAINE un neļāva RĪGAI tik vienkārši gūt vārtus. Pirmie divi periodi noslēdzās ar OLAINES komandas vadību - 3:1. Olainieši  nepakļāvās RĪGAS asajai un ātrajai spēlei un diktēja savus noteikumus savā mājas laukumā. Aizraujošā un „play off” cienīgā spēle noslēdzās ar mājinieku uzvaru. Komanda OLAINE ieguva kausu jau otro reizi.

 

Pateicoties turnīra lieldraugiem un atbalstītājiem „Swedbank” un „Nūjas.lv” tika sveiktas visas turnīra komandas un labākie spēlētāji. Tika izteikta pateicība par dalību turnīrā arī „PREDATORS” un „VIESULIS” komandām.

Turnīra labākais uzbrucējs – Rojs Ieviņš , komanda „OLAINE”

Turnīra labākais aizsargs – Pēteris Smelteris, komanda „PIPARI”

Turnīra labākais vārtu sargs – Normunds Zvaigzne, komanda „RĪGA 2013”

Turnīra vērtīgākais (MVP) spēlētājs  - Gints Ritums, komanda „OLAINE”

 

Olaines Sporta centrs atgādina turnīrs oficiāli vēl nav noslēdzies, jo mūs vēl gaida aizraujoša  un izšķiroša cīņa par 3.vietu!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)