NESKATOTIES UZ SILTAJIEM LAIKA APSTĀKĻIEM, IR NOSLĒGUŠĀS ZEMLEDUS MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBAS

27.02.2014

22.februārī, makšķerēšanas entuziasti un bezbailīgie, devās uz Alauksta ezeru, lai noskaidrotu šī gada čempionus zemledus makšķerēšanā.

Paskatoties ārā pa logu šķiet, ka pienācis jau pavasaris un visas ūdenstilpnes ir atsalušas. Taču tā nebūt nav, jo ir vietas, kur makšķerēšanas prieki netiek aizmirsti.

Šogad, 30 vīru sastāvā, Olaines novada makšķernieki devās uz Alauksta ezeru, kas atrodas Vecpiebalgas novadā, lai ķertu lielākos lomus un iegūtu novada čempiona titulu. 

Neskatoties uz siltajiem laika apstākļiem, sacensības noritēja bez nepatīkamiem starpgadījumiem un makšķernieki ziņoja, ka Alaukstā ledus vēl piemērots makšķerēšanai.

Šogad pārāks pār visiem bija Aleksandrs Gagunovs, kas izvilka vislielāko - 5,5kg lielu lomu. Kā arī ieguva "Lielākās zivs īpašnieks" tilulu. Aleksandrs noķēra 1,5kg līdaku. Otro vietu ieguva Jānis Antēns, izvelkot 2,3kg lielu lomu, bet trešo godalgoto vietu ieguva Ingerts Balodis ar 2,1kg lielu lomu. Otro lielāko zivi izvilka Adrejs Laksa, bet trešo Sergejs Cvetkovs.

REZULTĀTI šeit

Olaines Sporta centrs izsaka lielu pateicību I.Balodim par sacensību organizēšanu un vadīšanu, kā arī visiem dalībniekiem par dalību sacensībās.

 

Sagatavoja:

Marika Broka

Olaines novada sporta organizatore

Tel.26658689

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)