HOKEJA TURNĪRS MAZAJIEM HOKEJISTIEM, LEDUS IZRĀDE UN DISKO

25.02.2014

Olaines novada iedzīvotājus nedēļas nogalē, 21. un 22. februārī, priecēja ar daudz un dažādiem notikumiem, aktivitātēm un pasākumiem. Arī Olaines Sporta centrs nebija aizmirsis par saviem tradicionālajiem un jau iemīļotajiem sporta aktivitāšu pasākumiem pilsētas dzimšanas dienas ietvaros.

Diemžēl, dēļ nepiemērotajiem laika apstākļiem un lietus, nācās atcelt "Ziemas sporta dienu" Olaines kalnā un aktivitātes Mežaparkā. Olaines Sporta centrs atvainojas visiem tiem, kas gaidīja plānotās aktivitātes.

Piektdienas vakarā, Olaines Slidotavā, tika plaši apmeklēta ledus izrāde "Svētki lieliem un maziem", kuru izslidoja Rīgas ledus teātra studija "Attīstība'. Ledus izrādē varēja vērot dažādu vecuma grupu slidotājus, kas bija tērpušies dažādos pasaku tēlos un varoņos. Sastapt varēja ne tikai salatēvu un sniegbaltīti, bet arī klaunu, mērkaķus, vabolītes, sniegavīru u.c.

Pēc izrādes visi skatītāji varēja paši doties uz ledus un nodoties slidošanas priekam 3h garumā. Par muzikālo nofomējumu rūpējās Dj Alekss. "Ledus Disko" pasākums kā vienmēr pulcēja ļoti plašu slidot gribētāju skaitu.

 

Sestdienas rītā Olaines Slidotava atkal uzņēma "apgriezienus", jo norisnājās "HOKEJA TURNĪRS MAZAJIEM HOKEJISTIEM". Turnīrā piedalījās 4 komandas - divas no Jelgavas ("Zemgale I" un "Zemgale II"), kā arī mūsu pašu novada bērnu komandas. Olaines mazie hokejisti tika sadalīti divās komandās - "Vilki" un "Lapsas". 

Lai mazajiem sportistiem un to vecākiem nepietrūktu spēka gan slidot, gan atbalstot savējos, bija iespēja nobaudīt uz vietas vārītu zupu. 

Kopā tika aizvadītas 6 ļoti spraigas spēles, kurās jaunie hokejisti cīnījās par katru atlēkušo ripu un iespēju iemest golus. Šajā turnīrā spēcīgākie izrādījās mūsu pašu hokejisti.

1.vietu izcīnīja komanda "Lapsas", otro vietu komanda "Vilki". Trešo godalgoto vietu izcīnīga jelgavnieki "Zemgale I", bet ceturto "Zemgale II". Visas komandas dalībnieki saņēma medaļas un sarūpētus sporta centra suvenīrus un piemiņas nozīmītes "Olainei 47". 

REZULTĀTI

Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka lielu paldies hokeja trenerim Gintam Ritumam un trenera palīgam Nikolajam Bižānām par pasākuma organizēšanu, tiesāšanu un vadīšanu, kā arī visiem dalībniekiem un to vecākiem par piedalīšanos sacensībās!

 

Paldies visiem Olaines novada iedzīvotājiem par dalību Olaines Sporta centra pasākumos!

 

Sagatavoja:

Marika Broka

Olaines novada sporta organizatore

Tel.26658689

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)