JAUTRI UN SPORTISKI AIZVADĪTA ĢIMEŅU SPORTA DIENA

27.01.2014

Olaines Sporta Centrs pirmo reizi organizēja pasākumu - "Ģimeņu sporta diena".

Šī pasākuma mērķis bija saliedēt Olaines novada ģimenes un dot iespēju tām sportiskā garā atpūsties, gūt jaunas emocijas un visiem kopā labi un jautri pavadīt brīvo laiku.

FOTO šeit

Saulainajā sestdienas rītā, spītējot bargajam janvāra aukstumam, 11 novada aktīvās ģimenes pulcējās Olaines 2.vidusskolas sporta zālē, lai ļautos sporta priekiem un labi pavadītu savu brīvo laiku ar tuvajiem cilvēkiem.

Olaines Sporta centrs bija sagatavojis 15 dažādas aktrakcijas un stafetes. Dalībniekiem vajadzēja būt ne tikai precīziem metot frīsbija šķīvīšus, raidot bumbu vārtos, izturīgiem lecot ar lecamauklu, bet arī atjautīgiem liekot puzles un atbildot uz erudīcijas jautājumiem. 

Ģimenes, lai atgūtu enerģiju un otro elpu, pēc daļas no izietajām stafetēm varēja apēst enerģijas pilno, Olaines Sporta centra sarūpēto kliņģeri. 

Varēja novērot, ka bērni ne tikai priecājās par iespēju izkustēties, bet arī padraiskoties un paspēlēties ar citiem sava vecuma vienaudžiem. Olaines Sporta centram ir liels prieks, ka visas ģimenes bija ļoti centīgas un varēja manīt šo kopības sajūtu darot visiem kopā lietas, kas atšķiras no ikdienas rutīnas.

Pasākuma noslēgumā visas ģimenes sveica Olaines novada mākslas vingrotājas  - Anastasija Kudravceva un Marika Zavadska un Brake dance grupa ar deju priekšnesumiem.

Visas ģimenes, kas piedalījās pasākumā, ieguva sporta centra sarūpētus suvenīrus un pateicības rakstu. Visa pasākuma laikā stafešu tiesneši vērtēja ģimenes trīs dažādās kategorijās - draudzīgākā, saliedētākā un vienojošākā. Pēc tiesnešu lēmuma pie balvas un nominētas tika: 

  • Draudzīgākā ģimene - Smirnovu ģimene
  • Saliedētākā ģimene - komanda "ČePē"
  • Vienojošākā (par tērpiem) - Broku ģimene

Bet lielākais notikums bērniem bija loterija, kurā piedalījās visas ģimenes, lai laimētu biļetes uz "Līvu Akvaparku". Un laimīgie bija - Strahovu ģimene.

 

Olaines Sporta centrs izsaka "milzīgu" paldies visām ģimenēm, kas atbalstīja un piedalījās pasākumā! Paldies galvenajam pasākuma tiesnesim Mārim Auzānam un tiesnešu komandai no Olaines 1.vidusskolas, kā arī māksliniecei M.Gobai par palīdzību pasākuma organizēšanā!

FOTO šeit

REZULTĀTI šeit

 

Uz tikšanos nākošajā ģimeņu sporta dienā!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)