NOSKAIDROTS ZOLES TURNĪRA ČEMPIONS 2013

16.12.2013

Vakar, 15.decembrī, Olaines Peldbaseina telpās norisinājās pēdējais un izšķirošais Olaines novada čempionāta 3.posms ZOLĒ. 

 

15. decembris Olainē tika aizvadīts ļoti sportiskā gaisotnē, jo paralēli Zoles turnīram norisinājās arī Ziemas sporta diena, kurā Olaines novada iedzīvotāji varēja bez maksas izbaudīt peldēšanas prieku Olaines peldbaseinā un slidošanu Olaines Slidotavā. Kā arī Jaunolaines Kultūras namā notika Olaines sporta centra balvas izcīņas 3.posms galda tenisā.

Zoles turnīra 3.kārtā pieteicās 21 spēlētājs. 

Trešajā posmā līderu pozīcijas ieņēma Alberts Briļs, šoreiz pārspējot iepriekšējo 2 posmu uzvarētāju Jāni Bidiņu. Taču A.Briļam kopvērtējumā pietrūka vien 5 punkti, lai nokļūtu uz godalgoto pjedestāla. 

Par vienu vietu augstāk, kā iepriekšējā posmā, pakāpās Sergejs Šuļga un 3 posmā ieguva 2.vietu (kopvērtējumā 11.vieta), bet 3.vietu ieguva Pēteris Klaucāns (kopvērtējumā 9.vieta). 

Neskatoties uz to, ka Jānis Bidiņš 3 posmā ieguva 5.vietu, kopvērtējumā Jānis bija nepārspēts un ieguva Olaines novada Zoles čempiona titulu. Atpaliekot no J.Bidiņa par 6 punktiem otro vietu ieguva 2012.gada čempione un vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Rasma Ločmele. 3.vietu izcīnīja Andris Pušmucāns. 

REZULTĀTI

Olaines Sporta centra kolktīvs izsaka pateicību visiem spēlētājiem par dalību sacensībās, kā arī galvenajam tiesnesim K.Andersonam, bērnu un jauniešu sociālā atbalsta centram "Olaks" un M.Gobai par palīdzību sacensību organizēšanā. 

 

Uz tikšanos nākošajā turnīrā!

 

Sagatavoja:

M.Broka

Olaines novada sporta organizatore (T.26658689)

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)