NOSKAIDROTI OLAINES NOVADA DAMBRETES ČEMPIONI BĒRNU UN PIEAUGUŠO GRUPĀS

12.11.2013

9.novembrī norisinājās Olaines novada čempionāts dambretes spēlē. Šogad sacensības notika Olaines Kultūras namā. 

Sacensības pārraudzīja un tiesāja pieredzējis dambretes treneris un Latvijas dambretes federācijas pārstāvis Edgars Ratnieks. Kopā piedalījās 10 pieaugušie dambretes spēlētāji un 6 bērni. Pieaugušo konkurencē dalību pieteica arī divas daiļā dzimuma pārstāves.

Pieaugušo grupā dalībnieki spēlēja pēc apļa sistēmas, izspēlējot katrs ar katru. Bērni paguva izspēlēt divus savstarpējos spēļu apļus. 

Lai noskaidrotu uzvarētāju pieaugušo grupā, nācās rīkot pārspēli starp šīs dienas līderiem – Igoru Martinovu un Pēteri Virsi.  Jau otro gadu pēc kārtas par Olaines novada dambretes čempionu kļuva Igors Martinovs, atkal atstājot Pēteri Virsi godalgotajā otrā vietā. 3.vietu ieguva Genādijs Abuladze.

 

Arī bērnu grupā norisinājās sīva cīņa, lai noskaidrotu otrās un trešās vietas ieguvēju, jo trīs dalībniekiem bija vienāds punktu skaits. Pārliecinošu uzvaru un visa turnīra līdera titulu bērnu grupā ieguva Andrejs Šohins, otro vietu ieguva Vladislavs Siliņēvičs un godalgojoto trešo vietu izcīnīja Alīna Vanaga.

REZULTĀTI

 

Sagatavoja:

M.Broka

 

Olaines novada sporta organizatore (T.26658689)


Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)