IZGLĪTOJOŠS PASĀKUMS PAR FIZISKO AKTIVITĀŠU VESELĪGO IETEKMI "VINGRO VESELS" ARĪ OLAINĒ

25.11.2013

30.novembrī, plkst. 14.00 visi laipni aicināti doties uz Olaines vēstures un mākslas muzeja telpām, lai piedalītos izglītojoši praktiskā seminārā "Vingro vesels" par fizisko aktivitāšu nozīmi darbspējīgā vecuma iedzīvotāju ikdienā. 

 

 

Piedalīties aicināts ikviens Olaines novada iedzīvotājs, lai rastu motivāciju darboties ikdienā, kā arī atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Seminārs ir bez maksas.

Izglītojošā semināra programmā būs ietverta izpratnes veidošana par fizisko aktivitāšu nozīmi veselības, labas pašsajūtas saglabāšanā un arī sirds un asinsrites slimību riska faktoru mazināšanā. Tāpat arī notiks zināšanu un praktisku iemaņu sniegšana par dažādiem veselību uzlabojošiem fizisko aktivitāšu veidiem. Uzsvars tiks likts uz fizisko aktivitāšu veidiem, kas pieejami pēc iespējas plašākai auditorijai un neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, piem., skriešana, vingrošana, pastaigas, nūjošana, u.c., to individuālo piemērotību, pareizu praktizēšanu, ieteicamās slodzes un intensitātes noteikšanu, kā arī dažādu motivācijas tehniku pielietošana.

Dalībniekiem būs iespēja:

  • noklausīties lekciju un iegūt padomus par ikdienas vingrošanas nozīmi;
  • iespēja apgūt dažādus vingrojumus;
  • izveidot sev vingrošanas programmu;
  • pildīt testus;
  • piedalīties diskusijā un iegūt noderīgus padomus;
  • iegūt ērtu brošūru ikdienas lietošanai.

 

Dalībnieki aicināti līdzi ņemt ērtākus apavus un brīvāku apģērbu, lai būtu ērti nedaudz izkustēties.

 

Pasākuma sākums plkst. 14.00, Olaines Vēstures un mākslas muzeja telpās. 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)