MINIFUTBOLA TURNĪRĀ RUDENS KAUSU IEGŪST FK"OLAINE" KOMANDAS SPĒLĒTĀJI

14.10.2013

12.oktobrī veiksmīgi tika aizvadīts šī gada trešais minifutbola turnīrs. Katru gadu Olaines Sporta Centrs organizē trīs minifutbola turnīrus - pavasara/ziemas, vasaras un rudens.

 

Turnīrā piedalījās 9 futbola komandas, no kurām 6 komandas bija no Olaines. Arī šoreiz pie mums ciemojās futbola entuziasti no Lietuvas, kā arī viesi no Rīgas. 

Komandas tika dalītas divās grupās. Izspēlējot vienu savstarpējo spēļu apli no grupas tālāk tika divas komandas, kas vēlāk cīnījās divos pusfinālos par iekļūšanu finālā. 

Par 3.vietu turnīrā cīnījās komanda no Rīgas "RPP" un Olaines Veterānu futbola komanda. Šoreiz tehniskajai veterānu komandai neveicās un tie piekāpās rīdziniekiem ar rezultātu 1:2. 

Spraiga un aizraujoša fināla cīņa norisinājās starp divām Olaines futbola komandām - FK "Olaine" un FK "Olainfarm". Turnīra uzvarētāju šoreiz izdevās noskaidrot tikai ar pēcspēles sitienu sērijas palīdzību. Raidot bumbu vārtos neskaitāmas reizes (6:5), galarezultātā veiksme nostājās FK "Olaine" komandas pusē, šoreiz atstājot spēcīgo "Olainfarm" komandu godalgotajā otrajā vietā.

Olaines Sporta centrs izsaka lielu pateicību visām futbola komandām par dalību turnīrā!

 

REZULTĀTI

Foto sadaļā FOTO

 

Sagatavoja:

M.Broka

Olaines novada sporta organizatore

T.26658689

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)