IHK "Jelgava" kļūst par trīskārtējiem Latvijas inline hokeja čempioniem

06.09.2013

2013.gada inline hokeja sezona ir noslēgusies. Latvijas čempionātā kopumā startēja astoņas komandas, iepriekšējās sezonas komandām pievienojās "Hokejam.lv", kuri triumfēja regulārajā sezonā, un "Pirāti".

Kā jau iepriekš minēts, tad regulārajā sezonā pārsteigumu sagādāja vienība no Rīgas - "Hokejam.lv", kura regulārajā sezonā spēja uzveikt abas savstarpējās spēles pret iepriekšējo divu sezonu čempioniem - "Jelgava". Tāpēc ar nepacietību tika gaidīts play-off turnīrs, jo jau pusfinālā savā starpā tikās čempioni pret vicečempioniem - "Jelgava" un "Olaine". Šajā pārī pietika ar divām spēlēm, lai noskaidrotu finālistu. Jelgavnieki trešo reizi nodrošināja sev vietu finālā, kamēr otrajā pārī - "Hokejam.lv" pret "Opučki" bija vajadzīgas visas trīs spēles. Pirmajā cīņā pārliecinoši uzvarēja "Hokejam.lv", bet otrajā "Opučki" mācēja atspēlēties un izlīdzināt sērijas rezultātu. Izšķirošajā spēlē "Hokejam.lv" spēja noturēt pārsvaru, lai arī "Opučki" nepadevās līdz pat spēles beigām.

Fināla pirmajā spēlē "Hokejam.lv" visu spēles gaitu atradās vadībā, bet tā arī nespēja to noturēt, tādējādi nospēlējot ar rezultātu 5:5 un viss tika atlikts uz izšķirošo spēli. Otro spēli "Hokejam.lv" uzsāka pat labāk nekā pirmo, nonākot vadībā ar 3:0, tomēr jelgavnieki nebija atmetuši cerību uz uzvaru un otrajā periodā uzsāka pakaļdzīšanos, līdz trešajā ceturtdaļā spēja panākt rezultātu 3:3, bet īsi pirms spēles beigām Romāns Glazkovs izvirzīja "Jelgavu" vadībā, kuru nu jau trīskārtējie Latvijas inline hokeja čempioni spēja noturēt.

Spēle par trešo vietu izvērtās ne mazāk interesanta, jo rezultāts mainījās ļoti bieži. Lai arī "Opučki" spēli uzsāka daudz labāk, tomēr savu pārsvaru noturēt neizdevās, tādejādi ar rezultātu 8:9 piekāpjoties trešās vietas ieguvējiem - "Olaine".

Regulārās sezonas labākie spēlētāji

Vārtsargs - Gustavs Dāvis Grigals (Hokejam.lv)
Aizsargs - Dmitrijs Šansavojs (Jelgava)
Uzbrucējs - Daniil Fursa (SKM-SE)

Regulārās sezonas rezultatīvākais spēlētājs

Ronalds Cinks (Olaine)

Izslēgšanas spēļu vērtīgākais spēlētājs

Artūrs Batraks (Jelgava)

 

Paldies spēlētājiem un atbalstītājiem par aizvadīto 2013.gada Latvijas čempionātu un, uz tikšanos nākamajā sezonā, kas solās būt ne mazāk aizraujoša!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)