Olaines skeitbordists Jānis Kuzmins pieņem Ķīnas TV izaicinājumu – pārspēt Ginesa rekordu!

16.08.2013

Centrālā Ķīnas televīzijas kanāla CCTV pārstāvji ir uzaicinājuši šī gada Eiropas čempionu, vairākkārtēju pasaules čempionu un divu Ginesa rekordu īpašnieku - olainieti Jāni Kuzminu - piedalīties populārajā Ķīnas Ginesa rekordu šovā “Zheng Da Zong Yi" (Guinness World Records Special in China). Viņš ir pieņēmis izaicinājumu! Jau šobrīd J.Kuzmins Ķīnā veic nepieciešamos sagatvošanās darbus un treniņus, lai šodien, 16.augustā, sasniegtu labāko iespējamo rezultātu. 

 Šova “Zheng Da Zong Yi" veidotāji ir uzaicinājuši Jāni Kuzminu pārspēt pašam savu uzstādīto Ginesa rekordu skeitborda slalomā 100 konusu distancē. Ginesa rekordu viņš uzstādīja 2010.gadā, kad distanci veica 20,774 sekundēs, nenogāžot nevienu konusu.

„Pasaules Ginesa rekordu šovs Ķīnā ir ļoti populārs. Iespēja pārstāvēt Latviju valstī, kur daudzi pat nezina par mūsu eksistenci, ir liels pagodinājums. Vienlaicīgi tas ir arī liels izaicinājums - pārspēt savu rekordu. Teorētiski un sajūtu ziņā tas ir iespējams, taču noteikti noderēs atbalsts un veiksme,” vērtē Jānis Kuzmins.

Savu iepriekš uzstādīto Pasaules Ginesa rekordu 100 konusu distancē Jānis Kuzmins mēģinās pārspēt jau rīt, 16.augustā.

Pēc dažām treniņa dienām sportis informē, ka šova veidotāji ir parūpējušies par visu, lai Ķīnā rekords norisinātos atbilstoši Pasaules Ginesa rekorda prasībām un viņam izdotos iecerētais.

Raidījums netiks translēts tiešraidē. Pirmizrādi varēs redzēt interneta vietnē oktobra sākumā.

Jāņa Kuzmina uzstādītais Pasaules Ginesa rekords 2010.gadā NIKE RIGA RUN ietvaros:http://www.youtube.com/watch?v=_VCbmqadwuQ  

Populārā pārraide “Zhen Da Zong Yi” Ķīnā pārraida vairāk nekā 20 gadus. Savukārt šovam “Guinness World Records Special in China” šī ir astotā sezona. Šogad šovā paredzēts iekļaut 7 epizodes, kas veltītas Guinness Pasaules rekordiem. Šovā piedalīsies rekordu īpašnieki no visas pasaules. Šovu iksezonu noskatās vairāk nekā 50 milj. Ķīnas iedzīvotāju.

Plašākai informācijai:

Ilze Mazure, oficiālā skeitbordista pārstāve

Mob.t. + 371 22019984

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)