OLAINIETIS JĀNIS KUZMINS EIROPAS ČEMPIONS SKEITBORDĀ

06.08.2013

Vairākkārtējais Pasaules čempions un Ginesa rekordu īpašnieks skeitbordā – Jānis Kuzmins – aizstāvējis savu Eiropas čempiona titulu Londonā, kur no 2-4.augustam norisinājās Eiropas čempionāts skeitborda slalomā. 

Pirmajā dienā sportisti mērojās spēkiem paralēlajā slalomā. Trase bija ļoti ātra un tehniski sarežģīta, kas ietekmēja daudzu sportistu izstāšanos no sacensībām. Aizkļuvis līdz finālbraucieniem, Jānis neveiksmīgi krita un savainojās, kas ietekmēja rezultātu paralēlā slaloma trasē. Jānis Kuzmins cīņā par trešo vietu pārspēja Eiropas čempionāta ietvaros ārpus konkurences startējošo amerikāni Džo Maklārenu, kurš bija ieradies papildināt pasaules reitinga punktus un iegūt pieredzi. Spraigā zviedru fināla cīņā, 1.vietu iegūst zviedrs Vikings Hadestrands, atstājot aiz sevis Mikaelu Hadestrandu.

Otrajā sacensību dienā tika aizvadīts Hybrid slaloms. Nesk

atoties uz iepriekšējās dienas kritiena savainojumiem, Jānis bija apņēmības pilns revanšēties. Atstājot aiz sevis iepriekšējās dienas līderus abus Hadestrandus, Jānis finālā stājās pretī pagājušā gada Pasaules čempionam amerikānim Džo Maklārenam. Sīvā cīņā Jānis apsteidza amerikāni un kļūst par Eiropas čempionu Hybrid slalomā. Trešajā dienā norisinājās cīņa giganta slaloma trasē, kur Jānis izcīnīja 4.vietu.

Kopvērtējumā sacensībās uzvarēja amerikānis Džo Maklarens, bet sudrabs olainietim, kas nozīmē, ka par 2013.gada Eiropas čempionu kļūst Jānis Kuzmins.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)