OLAINES NOVADA VASARAS TURNĪRĀ MINIFUTBOLĀ PIEDALĀS ARĪ KOMANDA NO LIETUVAS

03.07.2013

Aizvadītajā sestdienā, 29.jūnijā, Olaines stadionā norisinājās tradicionālais minifutbola turnīrs. Šādi turnīri notiek trīs reizes gadā – pavasarī/ziemā, vasarā un rudenī. Katrā turnīrā piedalās ne tikai komandas no Olaines, bet arī komandas no Rīgas, Mārupes, Baložiem u.c. Šoreiz starp turnīra dalībniekiem bija atbraukuši futbola spēles entuziasti arī no Lietuvas (Klaipēdas). 

Turnīrā dalību ņēma 8 komandas, kas no plkst. 10.00 cīnījās par kausu un medaļām. Komandas tika dalītas divās apakšgrupās, kur tika izspēlēts viens savstarpējais spēļu aplis. No katras grupas pusfinālā iekļuva divas komandas – „OVFK”, „Siņaloži”, „Olaine United” un Lietuvas komanda „Sparta”. Komandas „Freestyle” un „Spartak” cīnījās par turnīra 7.vietu, bet komandas „Turība un „Baltika” par turnīra 5.vietu.

Pusfinālā satikās komandas „OVFK” un „Olaines United”, kur pārāki tehniskajā meistarībā izrādījās Olaines veterānu komanda, pieveicot pretiniekus ar rezultātu 1:0. Bet iznākumu starp „Siņalož” un „Sparta” komandām varēja noteikt tikai pēcspēles metieni, kur veiksme nostājās komandas „Siņalož pusē”, tādejādi iekļūstot turnīra finālā.

Spēlē par 3.turnīra vietu cīnījās „Olaine United” komanda un lietuvieši „Sparta”. Neskatoties uz komandas „Olaine United” centieniem un daudziem bīstamiem vārtu gūšanas momentiem, Lietuvas komanda pieveica pretiniekus ar rezultātu 2:1. Fināla spēlē starp komandām „Siņalož” un „OVFK” spēcīgāki šoreiz izrādījās puiši no Baložiem, kas pieveica pieredzējušo Olaines veterānu komandu ar rezultātu 2:0.

Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka lielu pateicību visām komandām par dalību turnīrā.

Uz tikšanos rudens minifutbola turnīrā!

 

REZULTĀTI

Sagatavoja:

 

M.Broka

Olaines novada sporta organizatore (T.26658689)

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)