"DAUMANTU CUP 2013" TURNĪRĀ OLAINES FUTBOLA KLUBS IZCĪNA 2.VIETU

25.06.2013

14.-16. jūnijā Lietuvas pilsētā Keidainai notika starptautiskais futbola turnīrs „DAUMANTU CUP 2013” starp 2003.dz.g. bērniem. Turnīrā piedalījās 16 komandas no 4 valstīm: Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Polijas. Olaines kluba komanda spēlēja „A” apakšgrupā.

 Spēle Nr. 1   FK Olaine – Žaibas (Viļņa) = 4:2 (2:0)

                      Vārtus guva: Niks Edžus Bērziņš, Roberts Aršauskis, Simons Ferbers, Danils Matvejevs
                      Pirmo spēli turnīrā spēlēja pret komandu, kura ieņēma Lietuvas čempionātā  4.vietu. Līdzīga spēle bija līdz pirmiem gūtiem vārtiem, kurus iesita Niks Edžus Bērziņš skaisti izpildot soda sitienu. Pēc tam spēle bija ar nelielu Olaines komandas pārsvaru un beidzās ar rezultātu 4:2.
 
Spēle Nr.2   FK Olaine – Tauras FM (Kaunas) = 2:1 (1:1)
                     Vārtus guva:  Niks Edžus Bērziņš-2
                     Otro spēle pret komandu, kuras sastāvā bija pārsvarā 2004.gadā dzimušie bērni, tika uzsākta slikti, zaudējot vārtus pirmajās minūtēs. Līdz spēles beigām spēles nemainījās un pretinieku komanda izskatījās nedaudz labāk, bet divi lieliski izspildītie soda sitieni Nika Edžus Bērziņa izpildījumā palīdzēja uzvarēt mūsu komandai šajā spēlē 2:1.
 
Spēle Nr.3   FK Olaine – FK Nevežis ( Keidainai) = 5:4 (1:2)
                    Vārtus guva: Simons Ferbers-3, Niks Edžus Bērziņš, Roberts Aršauskis 
                    Trešā spēle turnīrā tika aizvadīta pret mājinieku komandu un tā bija pēdējā spēle apakšgrupā. Lai tiktu tālāk, komandai bija obligāti jāuzvar. Dramatiskā cīņā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 5:4, un par iekļūšanu pirmajā četriniekā vairs nebija jāraizējas.
 
Spēle Nr.4    FK Olaine – FK Žalgierietis (  Viļņa ) = 0:2 (0:1)
                      Pirmajā fināla spēlē tika spēlēts ar otro labāko komandu Lietuvā. Ļoti labi tika nospēlēts 1.puslaiks. Otrajā puslaikā bija interesanta spēle, bija daudz iespējas abām komandām un, diemžēl, spēles pēdējās minūtēs pretinieki  labi aizvada ātro pretuzbrukumu un iesit otros vārtus. Zaudējums 0:2.
 
Spēle Nr.5   FK Olaine -  Jagelonija ( Belostok) = 2:0 (1:0)
                     Vārtus guva: Iļja Žukovs, Simons Ferbers
                     Pret Polijas komandu ļoti labi atkal tika nospēlēts pirmajā puslaikā. Mūsu  komanda spēlēja ar lielu pārsvaru un vienā no momentiem pēc gudras Roberta Aršauska piespēles skaistus vārtus iesita Iļja Žukovs. Otrajā puslaikā pretinieki spēlēja diezgan asi, un daži mūsu bērni guva savainojumus, bet neskatoties uz to, mūsējie izturēja.  Vienā no uzbrukumiem Iļja Žukovs savā malā skaisti apspēlēja divus pretiniekus, izdarīja piespēli pie vārtiem, kur Simons Ferbers ar pimo pieskārienu raidīja bumbu vārtos. Ir uzvara finālā 2:0.
 
Spēle Nr.6   FK Olaine – Suduva ( Marjampole) = 2:2 ( 1:2)
                     Vārtus guva: Roberts Aršauskis, Danils Matvejevs
                     Pirms pēdējās turnīra spēles mūsu komandai bija iespējas gan uzvarēt turnīrā, gan palikt 4.vietā. Ļoti grūta un līdzīga spēle. Pirmās minūtes atkal zaudēti vārtus. Vvienā no epizodēm skaisti nospēlēja Roberts Aršauskis, apspēlējot divus pretiniekus un eleganti raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī. Pirmā puslaika pēdējā minūtē pēc soda sitiena pretinieki atkal izvirzījās vadībā 1:2. Dažas minūtes pirms spēles beigām olainieši izspēlēja skaistu kombināciju un Nika Edžus Bērziņa spēcīgais sitiens pa vārtiem trāpīja pārlikņa apakšējā pusē un atsitās aiz vārtu līnijas, bet diemžēl tiesniesis nolēma, ka bumba nav bijusi aiz līnijas. Vienīgais neizšķirts turnīrā 2:2.
 
Tas nozīmē,  ka „DAUMANTU CUP 2013” turnīrā mūsu komanda izcīnīja 2.vietu!!!
Mūsu komanda par labāko/vērtīgāko spēlētāju atzīts : Niks Edžus Bērziņš
Par visa turnīra labāko uzbrucēju atzīts : Simons Ferbers
 
Apsveicam bērnus un viņu vecākus, kuri  visa turnīra laikā ar savu atbalstu palīdzēja bērniem ticēt saviem spēkiem. Tā, bezšaubām, ir arī viņu uzvara!

 

 

DAUMANTU CUP 2013

1.vieta - FK Žalgierietis ( Viļņa, Lietuva )
2.vieta – FK Olaine ( Olaine, Latvija)
3.vieta – FK Suduva ( Marjampole, Lietuva)
4.vieta – Jagelonija ( Belostok, Polija)
5.vieta – FK Nevežis ( Keidainai, Lietuva)
 
Sagatavoja:
Olaines futbola kluba treneris Aleksejs Gromovs

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)