OLAINIETIM JĀNIM KUZMINAM OTRĀ VIETA PASAULES KAUSA POSMĀ MILĀNĀ

12.06.2013

Vairākkārtējais pasaules čempions un ginesa rekorda ieguvējs skeitbordā, mūsu pašu Olainietis Jānis Kuzmins, pagājušās nedēļas nogalē izcīnījis otro vietu Pasaules kausa izcīņas posmā Milānā.

 

Sacensības Milānā noritēja divas dienas trijās disciplīnās – "tight" slalomā, hibrīdslalomā un milzu slalomā. Visos trijos veidos laureātu trijnieks profesionāļu grupā bija nemainīgs: pirmo vietu izcīnīja Vikings Hadestrands, otro – Jānis Kuzmins un trešo – Vikinga tēvs Mikaels Hadestrands.

Pirmajā dienā sportisti mērojās spēkiem līnijslalomā un speciālajā slalomā, kur Kuzmins bija starp galvenajiem pretendentiem uz medaļām. Sacensības sākās ar līnijslalomu, kur viņš veiksmīgi aizkļuva līdz finālbraucieniem. Šoreiz medaļas tika izcīnītas pēc citādākas kārtības, nekā ierasts, - pretendentiem bija jāveic viens brauciens ar atsevišķu startu. Kuzmins izcīnīja otro vietu, uzvarētājam piekāpjoties par 0,13 sekundēm.

Speciālajā slalomā Kuzmins veica ātrāko dienas braucienu, tomēr nogāztais konuss deva sodu, kas rezultātā nozīmēja vēl vienu otro vietu, uzvarētājam zaudējot 0,01 sekundi.

Otrajā sacensību dienā tika aizvadīts milzu slaloms, kurā Kuzminam vēl viena otrā vieta, kas šādu pozīciju deva arī posma kopvērtējumā.

Milānā startēja vēl vairāki Latvijas skeitbordisti. Lielisku panākumu guva talsiniece Lienīte Skaraine, kura dāmu konkurencē uzvarēja visās trijās slaloma disciplīnās un līdz ar to arī kopvērtējumā. Savukārt liepājniekam Edijam Jermačenko otrā vieta amatieru sacensībās.

Lai veicās arī turpmāk Jānim un visai viņa sporta komandai gatavojoties startam pasaules čempionātā, kas oktobra mēnesī norisināsies Teksasā, ASV.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)