AIZVADĪTS BRĪVĀS CĪŅAS TURNĪRS - OLAINES LAUVĒNS

05.04.2023

1. aprīlī Jaunolaines sporta namā risinājās brīvās cīņas sacensības “Olaines LAUVĒNS”.

Sacensības rīkoja Biedrība “Lauras Skujiņas cīņas sporta klubs” sadarbībā ar Olaines sporta centru.

Šogad Olaines Lauvēnā bija pulcējušies 120 dalībnieki, kas ir gandrīz divas reizes vairāk kā pirms gada, kad pirmo reizi risinājās šīs sacensības. Kuplā skaitā jaunie cīkstoņi bija sapulcējušies no Olaines novada, Bauskas, Rīgas, Jelgavas novada, Ķekavas novada, Daugavpils un Cēsīm. Dienas garumā risinājās spraigas cīņas, kurās veiksmīgi startēja arī Olaines novada meitenes un zēni!

  • 1. vietas izcīnīja: Viktorija Rečkina, Varvara Markova, Hanna Pedece, Sofija Rubene, Toms Grantiņš, Kristers Linužs, Artūrs Gailišs.
  • 2. vietas izcīnīja: Marta Aleksandra Kazanska, Konstantins Makejevs, Kirils Viduss, Kirils Semjonovs, Arsenijs Aleksandrija, Rafaels Rudzītis.
  • 3. vietas izcīnīja: Lauris Praulītis, Viktorija Deičmane, Mārcis Tirzmalis, Marks Sams, Kristīna Ģerģe, Renārs Zazerekis, Kristiāns Voitehovičs.

Treneri Laura Skujiņa-Ahmedova un Farids Akhmedovs ir gandarīti par veiksmīgi aizvadītajām sacensībām un izsaka pateicību Olaines Sporta centram un Jaunolaines sporta nama kolektīvam par palīdzību sacensību rīkošanā!

Vairāk bildes šeit

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)