NOSLĒDZIES OLAINES NOVADA ATKLĀTAIS KOMANDU ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ

10.03.2023

Jaunolaines sporta namā noslēdzies 2023. gada XJEANS Latvijas un Olaines atklātais Klubu komandu čempionāti badmintonā, kurā uzvaru izcīnīja un par Latvijas čempioniem pirmo reizi kļuva BK Baloži/TopMedia komanda.

Čempionātos piedalījās rekordliels skaits cilvēku - 158 dalībnieki no visas Latvijas.

Elites līgā piedalījās astoņas komandas, pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā lielāko pārsteigumu sagādāja RTU komanda, kas ar 3-2 uzvarēja, un no cīņas par medaļām izslēdza, ar pirmo numuru izlikto Valmieras komandu.

Pusfinālā iekļuva arī RSP/RBS1, RSP/RBS2 un BK Baloži/TopMedia komandas. Pusfinālā sīvākā cīņa starp RTU un RSP/RBS2 komandu, izšķirošajā spēlē Anita Švalbe/Terēze Kiršolca trīs setos pārspēja Madaru Gauri/Līnu Leimani. Otrajā pusfinālā BK Baloži/TopMedia komanda pārspēja spēcīgo RSP/RBS1 komandu ar rezultātu 3-1.

Finālā pēc pirmajām divām spēlēm drošā vadībā izvirzījās BK Baloži/TopMedia komanda, trešajā spēlē RTU komandas līderis Reinis Krauklis izcīnīja uzvaru vīriešu vienspēlē, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Izšķirošā bija sieviešu dubultspēle, kurā Liāna Lenceviča/Anastasija Prokopoviča uzvarēja RTU pāri Anita Švalbe/Terēze Kiršolca. Līdz ar to rezultāts kļuva 3-1 BK Baloži/TopMedia komandas labā.

Svētdien Jaunolainē notika Augstas meistarības grupas un Olaines novada čempionāta spēles, kurā sacentās deviņas (Augstas meistarības grupā) un septiņas (Olaines novada čempionātā) komandas. Finālā Augstas meistarības grupā sacentās BK Rīga ar BBS komandu. Rezultāts 3-0, pārliecinošs BK Rīga triumfs. Bronzas medaļa BK Baloži 2 komandai, mazajā finālā pārspējot Penkuli.

Finālā Olaines novada čempionātā pārliecinoša uzvara BK Olaine komandai, kura finālā sacentās ar Rīgas Darta 2 komandu un uzvarēja ar rezultātu 3-0. Spēlē par 3. vietu Liepāja 2 bija lābaka par Cēsu komandu 3-0.

Rezultāti:

XJEANS Latvijas Klubu komandu čempionāts

  1. BK Baloži/TopMedia
  2. RTU
  3. RSP/RBS1

Augstas meistarības Latvijas Klubu komandu čempionāts

  1. BK Rīga
  2. BBS
  3. BK Baloži 2

Olaines novada Klubu komandu čempionāts

  1. Badmintona Klubs Olaine
  2. Darta 2
  3. Liepāja 2

Vairāk bildes šeit 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)