OLAINES CĪKSTONES STARTĒ STARPTAUTISKAJĀ TURNĪRĀ POLIJĀ

08.12.2022

No 2. līdz 4. decembrim Polijas pilsētā Buguščov-Gorce risinājās starptautisks turnīrs sieviešu brīvajā cīņā “Heros Lady Open”, kas tradicionāli ir ļoti spēcīgs un pulcē sportistes no visas Eiropas.

Šis gads nebija izņēmums, turnīrā piedalījās 290 sportistes no 18 valstīm. Turnīrā, Latvijas U-13  izlases sastāvā, piedalījās arī trīs Olaines novada “Lauras Skujiņas cīņas sporta kluba” sportistes. Meitenes demonstrēja augstvērtīgu sniegumu. 

Bronzas medaļu izcīnīja Margarita Kirilova, kurai šī jau ir trešā “lielā” medaļa visaugstākā līmeņa Eiropas sacensībās, kādas risinās U-13 vecuma grupā. Margarita demonstrēja pārliecinošu sniegumu, uzvarot trīs cīņās un piekāpjoties tikai sportistei no Vācijas. Cīņā par bronzas medaļu pārliecinoši tika uzvarēta Polijas sportiste. Tāpat augstvērtīgu sniegumu demonstrēja arī Darja Markova, kura izcīnīja trīs uzvaras un pusfinālā ar rezultātu 4:4, pēdējās sekundēs, piekāpās sacensību uzvarētājai, bet cīņā par bronzas medaļu ar tādu pašu rezultātu piekāpās cīkstonei no Slovākijas un izcīnīja 5.vietu. Madara Praulīte pirmajā cīņā pārspēja Norvēģijas sportisti, bet vēlāk piedzīvoja 2 zaudējumus un sacensības noslēdza 9.vietā.

Olaines sportistu treneri Laura Skujiņa-Ahmedova un Farids Ahmedovs lepojas ar meiteņu uzrādītajiem rezultātiem. Margarita Kirilova un Darja Markova uzskatāmi šajā turnīrā parādīja to, ka pieder pie šī brīža Eiropas vadošajām brīvās cīņas sportistēm.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)