OLAINES ŠAHA TURNĪRĀ LĪDERU MAIŅA

19.10.2022

15. oktobrī tika aizvadīts rudens otrais mazais šaha turnīrs. Bērnu un jauniešu turnīrā, piedalījās tikai pulciņa dalībnieki, bet pēcpusdienā – visi interesenti.

Bērnu turnīrā pirmo reizi uzvarēja Valters Krūmiņš, apsteidzot visus pieredzei bagātākos treniņu biedrus. Ja arī kādā mačā Valteram nedaudz piepalīdzēja veiksme, tad pēdējā gada laika palīdzēja aizrautība un neatlaidība. Pilnveidojot savu šaha spēles izpratni un meistarību, Valteram izdevās pārliecinoši apspēlēt teju visus konkurentus. Valteram 6.5 punkti no 7, vienīgais neizšķirts pret otrās vietas ieguvēju Adrianu Broku, kas atpalika par punktu. Trešajā vietā ar 5 punktiem ierindojās Justīne Elza Grāvere, kurai pēdējās kārtas neizšķirts vinnētā pozīcijā (pretiniece atrada forsētu izeju šķietami bezcerīgā pozīcijā) neļāva pakāpties augstāk.

Starp meitenēm labākā – Keitija Lazdiņa arī ar 5 punktiem.

Iepriecināja arī citu censoņu spēle. Īpaši jāuzteic Juris Skubeņičs un Kristers Grigorjevs – vēl nedaudz un arī viņi spēs apstādināt ne vienu vien!

Šajā turnīrā pulciņa dalībniece Elizabete Kokina, kura gan izlēmusi pārtraukt aktīvas sacensību gaitas, savu mīlestību uz šahu turpmāk apliecinās kā tiesnešu palīgs.

Rezultātus atradīsi šeit

Lielie Olaines šaha svētki norisināsies 26. un 27. novembrī. Olainē uz trīs dažāda stipruma turnīriem tiks gaidīts kupls dalībnieku skaits.

Vairāk bildes meklē šeit

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)