ATKLĀTS OLAINES JAUNAIS BETONA SKEITPARKS

14.10.2022

13. oktobrī ar lentas griešanu un paraugdemonstrējumiem tika atklāts jaunais Olaines betona skeitparks Zeiferta ielā 10A, blakus pump track trasei.

2021. gadā skeitparks, kas atradās Olaines sporta centra pakļautībā nolietojuma un drošības dēļ tika nojaukts. Šī vecā skeitparka vietā tika izveidota paplašināta autostāvvieta slidotavas apmeklētājiem. Līdz ar šo, ar cerību tika ieplānots budžetā jauna skeitparka izbūve blakus pump track trasei mežā aiz pilsētas stadiona, lai vienā vietā, blakus viens otram, atrastos divas ekstrēmā sporta infrastruktūras, kuras ļauj interesentiem dažādos veidos braukt ar velosipēdiem (pārsvarā bmx), skrituļdēļiem, skrituļslidām un skrējriteņiem. Pirms skeitparka izbūves sociālajos medijos iedzīvotājiem bija iespēja balsot par sev tīkamāko un vēlamāko skeitparka iespēju. Lielākā daļa cilvēku nobalsoja par betona skeitparka izbūvi. Galvenie noteikumi skeitparka izbūvei bija – drošs, bērniem pieejams un bez nepārspīlējami augstām rampām. Vēlāk tika izsludināts konkurss būvniecībai, kurā uzvarēja SIA “CITY PLAYGROUNDS”. Pēc neilga laika tika izstrādāts projekts un sākta Olaines betona skeitparka izbūve Zeiferta ielā 10A. Līgums ar būvniecības firmu tika noslēgts 2021. gada 23. jūlijā, bet šī gada septembra beigās jaunais skeitparks tika nodots eksplautācijā. 

Ievērojot drošības noteikumus un sekojot līdzi savam veselības stāvoklim, aicinām visus sportot gribētājus un šo sporta veidu entuziastus iemēģināt un sportot jaunajā betona skeitparkā.

Vairāk bildes apskati šeit

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)