OLAINES JAUNIEŠU SPORTA FESTIVĀLS IR NOSLĒDZIES

21.06.2022

Sestdien, 18. jūnijā, Jaunolaines stadionā tika aizvadīts Olaines jauniešu sporta festivāls. Četrās sporta veidu sacensībās kopā startēja 23 komandas.

Sestdien, 18. jūnijā, Jaunolaines stadionā tika aizvadīts Olaines jauniešu sporta festivāls. Trijos sporta veidos kopā startēja 18 komandas.

Šogad vispieprasītākais bija volejbola turnīrs. Tajā startēja 12 komandas, no kurām viena bija arī dāmu komanda. Lielā komandu skaita dēļ mači tika aizvadīti pa vienam setam. Dāmu konkurencē pirmo vietu ieņēma komanda “Mārupe”, savukārt, vīriešu līgā trešie ierindojās komanda “Keksiņi”, otrie palika “Mārupe”, bet pirmo vietu izcīnīja komanda “Kaimiņi”.

Futbolā dalību ņēma divas komandas. Savstarpējajā spēlē spēcīgāki izrādījās komanda “Olaines ērgļi”, kuri uzvarēja “Šternam nedod” un izcīnīja pirmo vietu.

Basketbola turnīrā spēlēja četras komandas. Grupā zem 16 gadiem pirmo vietu izcīnīja komanda “Hot weels”, bet otrie palika “Brazīliešu pingvīni”, savukārt grupā 16+ pirmajā vietā ierindojās komanda “Es tevi mīlu”, bet otrie palika “Medemciema vilki”.

Orientēšanās sacensībās startēja piecas komandas. Pirmo vietu izcīnīja komanda "Sapnīši", otro "Gaišie", bet trešie palika "Puišu komanda".

Paldies visiem sportistiem par dalību sacensībās.