OLAINES NOVADU SVĒTKU LAIKĀ NORISINĀSIES TRĪS MINITURNĪRI

09.05.2022

Olaines novada svētku laikā, 28. un 29. maijā, norisināsies Olaines svētku miniturnīri.

Šogad svētku laikā norisināsies trīs dažādi turnīri – basketbols, florbols un inline hokejs.

28. maijā no pulksten 11:00 Olaines slidotavā, kūdras ielā 5, tiks aizvadīts inline hokeja turnīrs. Dienas pirmajā pusē turnīru aizvadīs amatieru līga, bet sākot no pulksten 14:00 – Pro līga. Spēles norisināsies spēlējot četri pret četri divus periodus pa astoņām minūtēm.

Savukārt, basketbola un florbola turnīri notiks 29. maijā. Pulksten 12:00 Olaines slidotavā sāksies florbola turnīrs, kurā uz laukuma spēlēs trīs pret trīs, bet komandu reģistrācija tiks atvērta 11:00. Tur pat blakus, Olaines slidotavas stāvlaukumā, norisināsies basketbola turnīrs. Arī basketbolā, līdzīgi kā florbolā, spēli aizvadīs trīs pret trīs. Basketbola sacensības sāksies 11:00, bet reģistrēties varēs no pulksten 10:00.

Lai pieteiktos uz florbolu ir jāsūta līgu, komandas nosaukumu un sastāvu turnīra galvenajam tiesnesim uz e-pasta adresi: eriks.bauers@gmail.com. Komandu var pieteikt arī pasākumā dienā pie reģistrācijas, ja ir palikušas brīvas vietas. Basketbola pieteikumi pirms sacensībām ir jāsūta uz eausejs@inbox.lv līdz 2022. gada 28. maijam.

Vēlam patīkamus un sportam bagātus svētkus! Nolikumus var atvērt spiežot uz attiecīga sporta veida vārda "nolikums"

Nolikums inline turnīram

Nolikums basketbola turnīram

Nolikums florbola turnīram

Piedaloties kādās no sacensībām dalībnieks apstiprina, ka ir izlasījis un iepazinies ar nolikumu. Sacensību organizatori patur iespēju nolikumu mainīt. Informējam, ka sabiedrības informēšanas nolūkos var notikt foto vai video fiksācija. Iegūtais materiāls var tikt publicēts Olaines Sporta centra un Olaines novada pašvaldības informatīvajos kanālos. 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)