NOSLĒDZIES ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ

22.02.2022

19. un 20. februārī, Jaunolaines sporta namā, norisinājās Olaines novada atklātais čempionāts badmintonā. Sacensībās piedalījās 52 sportisti, kuri savā starpā sacentās gan individuālajā disciplīnā, gan pāru izspēlēs.

Vīriešu elites vienspēles līgā trešo vieto izcīnīja Anatolijs Tretjakovs, otro vietu ieguva Ivo Keišs, bet pirmo - Edijs Līviņš. 

Vīriešu vienspēles tautas līgā godpilnajā trešajā vietā ierindojās Regnārs Bajārs, augsto otro vietu ieguva Yan Zheng, bet pirmo vietu izcīnīja Andrejs Vilnis. 

Sieviešu vienspēles tautas līgā trešo vietu ieguva Melissa Romaņuka, otro vietu izcīnīja Maruta Raupa, bet pirmajā vietā ierindojās Evelīna Freija.

Vīriešu dubultspēles elites līgā kā trešais spēcīgākais pāris tika atzīts Juris Krūmiņš un Raimonds Silenieks, otrie ierindojās Jānis Āboliņš un Juris Krastiņš, bet pirmo vietu ieguva Regnārs Bajārs un Viesturs Bajārs.

Jauktās dubultspēles elites līgā kā trešās vietas pāris ierindojās Andrejs Vilnis un Melissa Romaņuka, augstajā otrajā vietā čempionātu noslēdza Wulf Harder un Ieva Ivbule, savukārt, pirmo vietu izcīnīja Henriks Gordhards Jankevics un Xin Zheng.

Vīriešu dubultspēles tautas līgā trešo vietu izcīnīja Māris Pļaviņš un Andrejs Andrejevs, otrajā vietā ierindojās Andris Vilnis un Yuxlang Zheng, bet augsto pirmo vietu izcīnīja Uģis Gross un Ivars Mozga.

Jauktās dubultspēles līgā kā trešie palika Raimonds Silinieks un Elita Grante, otrajā vietā ierindojās Evelīna Freija un Yuxlang Zheng, bet pirmo vietu izcīnīja Normunds Saulītis un Zanda Priedola. 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)