OLAINES NOVADA SPORTA CENTRA BALVAS IZCĪŅA GALDA TENISĀ

30.11.2021

18. decembrī Olaines Sporta namā (Zemgales ielā 33a, Olainē) norisināsies Olaines Sporta centra balvas izcīņa galda tenisā. Piesakies jau šodien!

Sacensību mērķis ir popularizēt galda tenisu Olaines novada iedzīvotāju vidū, veicināt novada galda tenisa spēlētāju meistarību un izaugsmi, kā arī noskaidrot labākos Olaines novada galda tenisa spēlētājus dažādās vecuma grupās.

Sacensības norisināsies telpās un piedalīties ir atļauts dalībniekiem, kuri spēs uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Sacensībās drīkst piedalīties Olaines novada galda tenisa spēlētāji un viesspēlētāji (sportisti, kuri nav deklarēti Olaines novadā).

Sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas drošības pasākumiem, pieteikšanās sacensības norisinās līdz 17. decembra plkst. 18:00, zvanot vai rakstot - 29352398 (Andrejs).

  • Sacensības norisināsies Olaines Sporta namā, Zemgales ielā 33a.
  • Sacensības norisināsies 18. decembrī.
  • Sacensību sākums - plkst. 11:00, reģistrēšanas sacensībām, sākot no plkst. 10:15.

Ar pilnu sacensību nolikumu iespējams iepazīties - ŠEIT!

Sacensības organizē un vada galda tenisa klubs "A-73 Olaine", sadarbībā ar Olaines Sporta centru.
Sacensību galvenais tiesnesis - Andrejs Šlikovs (tel. 29352398)

 

 

Informējam:
Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde ( fotografēšana un filmēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīvajiem aktiem personas datu aizsardzības jomā.
Pārzinis: Olaines Sporta centrs, Stadiona iela 2, Olaine.
Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@olaine.lv
Datu apstrādes mērķis: informācijas atklātības nodrošināšanai.
Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā "Olaines domes vēstis"  un interneta portālā - www.olaine.lvwww.olainessports.lv, sociālajā tīklā Facebook pašvaldības un Olaines Sporta centra kontā, kā arī Olaines Sporta  centra Instagram kontā.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)