18. SEPTEMBRĪ OLAINES VELOTRASĒ NORISINĀSIES NOSLĒDZOŠAIS 3. POSMS LATVIJAS "BTA PUMP TRACK" ČEMPIONĀTAM

15.09.2021

18. septembrī Olaines velotrasē norisināsies noslēdzošais 3. posms Latvijas "BTA Pump Track" čempionātam. Kā arī - fināla braucieni starp labākajiem no visiem trim posmiem (Cēsis, Grobiņa, Olaine), noskaidrojot ātrākos šī gada braucējus katrā braucamrīku un vecuma grupā.

Lai pieteiktos sacensībām, reģistrējies šeit - REĢISTRĀCIJA

Reģistrācija TIKAI tiešsaistē. Jāreģistrējas PIRMS sacensībām! Saņemot dalībnieka numuru, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (skolnieka apliecība, pase, vadītāja apliecība vai ID karte).

Sacensību nolikums un dienas sadalījums pieejams - ŠEIT

DALĪBA PASĀKUMĀ IR BEZ MAKSAS!

Jaunais sporta veids pulcē aktīvā dzīvesveida piekritējus ar dažādiem braucamrīkiem – velo, skrituļslidām, skrituļdēļiem, kā arī skrejriteņiem. Braucēji trīs vecuma un piecās braucamrīku grupās sacentīsies par labākā trases laika uzstādīšanu. Sacensības rīko "Olaines sporta centrs"; sadarbībā ar biedrību “For Better” un apdrošināšanas akciju sabiedrību “BTA Baltic Insurance Company”.
Sacensībās piedalīsies ap 200 braucējiem, cīnoties par čempionu tituliem. Dalība ir bezmaksas un bez vecuma ierobežojuma.

BRAUCAMRĪKU GRUPAS:
• velosipēdi (tautas)
• velosipēdi (pro)*
• skūteri
• skrituļslidas
• skrituļdēļi

* BMX un MTB klubu braucējiem un profesionāliem sportistiem

VECUMA GRUPAS:
(dalībai nav vecuma ierobežojuma!)
• U14 grupa: 2007. - 2014. gadā dzimušie (zēni un meitenes)
• U18 grupa: 2003. - 2006. gadā dzimušie ( zēni un meitenes)
• OPEN grupa: 2002. gadā dzimuši un vecāki (vīrieši un dāmas)

Braucējiem jaunākiem par 18 gadiem nepieciešama VECĀKU ATĻAUJA. Atļauju iespējams lejuplādēt - ŠEIT

Ikvienam būs iespēja izbraukt sacensību apli uz laiku, kā arī atkārtot braucienu 2-3 reizes, lai uzlabotu rezultātu. Visi rezultāti būs pieejami tiešsaistē.

Tiks apbalvoti ātrākie braucēji gan Olaines posma ietvaros, gan fināla sacensību kopvērtējumā.

 

KĀPĒC PIEDALĪTIES?
Esi viens no drosmīgajiem, kas piedalās Latvijas "BTA Pump Track" sacensībās un cīnās par trases čempionu tituliem. Esi aktīvs!

Sacensības rīko "Olaines sporta centrs" sadarbībā ar biedrību “For Better” un apdrošināšanas akciju sabiedrību “BTA Baltic Insurance Company”.

 

ATBALSTĪTĀJI:
boards.lv
sportland.lv
veloshops.lv
taktika.lv
downhill.lv
We Build Parks
Latvijas Riteņbraukšanas Federācija

Pasākums tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” un valsts budžeta līdzekļiem (Izglītības un zinātnes ministrija), sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi.
 

Informējam, ka šis ir publisks pasākums un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e) apakšpunktam.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)