BIEDRĪBAS SPORTA KLUBS "OLIMP" REZULTĀTI BOKSA PASAULĒ

31.08.2021

Šovasar, neskatoties uz visam grūtībām, kas saistītas ar pandēmiju, jaunie boksa audzēkņi no Sporta kluba "Olimp" piedalījās ļoti nopietnās sacensības un sasniedza labus rezultātus, pārstāvot Olaines novadu. 

No 1.jūlija līdz 12.jūlijam Tbilisī (Gruzija) norisinājās Eiropas čempionāts boksā jauniešiem (U17), Latvijas izlases galvenais treneris bija mūsu novada treneris - Konstantīns Versockis. Boksa kluba "Olimp" audzēknis Stanislavs Girsa (svaru kategorijā virs 80 kg) 16 bokseru konkurencē ieņēma 9 vietu, zaudējot čempionāta medaļniekam no Baltkrievijas.

Nākamais starts Olaines novada bokseriem bija Eiropas čempionāts skolēniem(U15) Sarajevo (Bosnija un Hercegovina). Konstantīna Versocka vadībā čempionātā piedalījās Olaines novada bokseris - Dmitrijs Klimovs, 18 bokseru konkurencē ieņemot 9. vietu, zaudējot čempionāta sudraba medaļas ieguvējam no Ungārijas.

No 27. līdz 29. augustam Daugavpilī notika Latvijas čempionāts boksā un paralēli tam - starptautiskais boksa turnīrs. Olaines novadu pārstāvēja pieci Sporta klubs "Olimp" audzēkņi (treneri - Konstantīns Versockis un Ņikita Versockis). Latvijas čempionātā 3. vietu ieguva Stanislavs Girsa. Starptautiskajā turnīra 1. vietu ieguva Dmitrijs Klimovs, 2. vieta - Fjodoram Ivanovam un Andrim Bartkevičam un trešo vietu izcīnīja Maksims Tarasovs.

Sporta klubs "Olimp" ir izteicis pateicību Olaines novada pašvaldībai un Olaines Sporta centram par iespēju piedālīties augsta mēroga sacensībās.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)