LFF LATVIJAS FUTBOLA VETERĀNU ČEMPIONĀTA OLAINES POSMS

30.08.2021

Sadarbībā ar Olaines Sporta centru 21.augustā Olaines pilsētas stadionā norisinājās Latvijas veterānu futbola čempionāta 4.posms. Turnīrs tiek organizēts jau vairākus gadus. Tajā tiek pārstāvētas tādas futbola lielpilsētas, kā Daugavpils, Jūrmala, Rīga, Rēzekne, Jēkabpils u.c. Šogad čempionātā debitēja arī mūsu novada veterānu vienība – Olaines futbola veterānu klubs.

FOTO NO ČEMPIONĀTA PIEEJAMI - ŠEIT

Līdz šim, kā jau debitantiem, mūsu komandai gāja grūti – augstākais sasniegums – 4.vieta Jūrmalas posmā un 7.vieta kopvērtējuma tabulā. Šoreiz Olaines posmam pieteicās 8 komandas. Tostarp bija arī visi līderi – Daugavpils, “Sportima” un FK 02 no Rīgas, Jūrmala un “Viesulis” no Alūksnes. Diemžēl, Covid-19 ierobežojumu dēļ, pasākumu nevarēja apmeklēt skatītāji, bet neskatoties uz to, turnīrā piedalījās ap 150 cilvēkiem un uzdāvināja mūsu pilsētai īstus futbola svētkus.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu pretinieki bija Daugavpils, “Sportima” un Rēzeknes komandas. Pirmās divas spēles norisinājās sīvā cīņā, kā rezultātā, divi neizšķirti 0:0. Savukārt pēdējā spēlē bija nepieciešama tikai uzvara, un mūsu futbolisti ar šo uzdevumu veiksmīgi tika galā – 3:0. 2.vieta grupā un pusfināls pret Jūrmalu. Otrajā pusfinālā tika Daugavpils un FK 02.

Pusfināla spēlē neliels pārsvars bija Jūrmalnieku pusē, tāpēc mūsu komanda jau no paša sākuma izvēlējās aizsardzības taktiku, spēlējot ar 2.numuru. Beigās izvēlētā taktika arī deva gaidāmo rezultātu - 0:0 pamatlaikā, savukārt, pēcspēles sitienu sērijā uzvara mūsu vienībai – 5:4. Jāatzīmē mūsu vārtsargs, kurš skaistā stilā atvairīja 2 pretinieka sitienus, ļaujot sasniegt tik augstu turnīra stadiju.

Finālā pretī stājās šīs sezonas līdere FK 02 komanda, kas pēcspēles sitienos otrajā pusfinālā bija pārāka par Daugavpils vienību. Mūsu komandas spēlētāji atdeva visus spēkus un cīnījās līdz galam, bet šoreiz ar to bija par maz. Pieredzē bagātākā un meistarīgākā FK 02 komanda kārtējo reizi šosezon pierādīja to, ka uz doto brīdi viņi ir stiprākie. Neskatoties uz to, šī otrā vieta dāvināja daudz prieka un pozitīvu emociju mūsu spēlētājiem un viņu atbalstītājiem, kā arī ļāva cerēt, ka drīzumā varam arī pakāpties uz vienu pakāpienu augstāk. Nākamais Latvijas veterānu futbola čempionāta posms notiks Limbažos 11.septembrī.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)