BĒRNI UZ VELO 2021 - 4. POSMS UN KOPVĒRTĒJUMS (25.08.)

27.08.2021

Ikgadējais pasākums “Bērni uz riteņiem” ir noslēdzies kā ar 4.posmu, tā arī ar kopvērtējumu. Jāmin, ka laika apstākļi pēdējā posmā dalībniekus, līdzjutējus un personālu, nelutināja. Tas bija pārbaudījums visiem iesaistītajiem. Neskatoties uz to, spītējot klimatam, ieradās prāvs dalībnieku skaits, lai demonstrētu savu apņemšanos iet uz mērķi.

Savelkot kopsaucējus, tad var secināt, ka šajos posmos starts tika dots 154 riteņbraukšanas tīkotājiem.

Viennozīmīgi būtu jāizceļ Gaidlazdu daudzskaitlīgā saime, kura demonstrēja to, ka ir viena no vissportiskākajām ģimenēm, par ko liecina arī rezultāti. Bērnu nākotne ir vecāku rokās un jāpateicas katram no vecākiem, kuri rod laiku savām atvasēm, lai vedinātu jauno paaudzi uz aktīvu ikdienu.

Atsevišķi vēlamies pateikties mūsu padomdevējai Laumai Krogzemei, kura sekoja līdzi notikumiem un sniedza vērtīgus padomus šī pasākuma veiksmīgākai norisei.

Kopvērtējuma balvas gaida Olaines Sporta centrā savus īpašniekus – Kirilu Gorodecki un Krišu Bērziņu (par balvu saņemšanu pirms tam sazināties ar Olaines novada sporta organizatoru - 26658689).

Tiekamies arī nākamgad šajos bērnu svētkos, bet ar to jau riteņbraukšanas aktivitātes nebeidzas – sekojat līdzi Olaines Sporta centra aktualitātēm.

FOTO NO PĒDĒJĀ POSMA PIEEJAMI - ŠEIT!

SACENSĪBU PROTOKOLS PIEEJAMS - ŠEIT!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)