MĀKSLAS VINGROTĀJU VEIKSMĪGAIS STARTS TALLINĀ

27.08.2021

Šī gada 18.08. - 19.08. Igaunijas pilsētā Tallinā norisinājās starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā "Noorus cup 2021". Šis bija pirmais Olaines mākslas vingrotāju starts pēc vesela gada pārtraukuma. Sacensībās piedalījās septiņas audzēknes no Olaines.

- Visjaunākā audzēkne Viktorija Vasiļjeva (2015.dz.g.) šajās sacensībās uzrādīja ļoti labu rezultātu, izcīnot medaļu.
- Marija Rita Strautmane izcīnija 7.vietu (2014.dz.g.). Jāuzsver, ka priekš Marijas un Viktorijas šis bija pirmais starts un meitenes ir pārvarējušas savas bailes un uzrādījušas labu rezultātu.
- Monika Tarasova savā vecuma (2013.dz.g.) B grupā izcīnīja 4.vietu, kur pavisam nedaudz pietrūka iekļūt pirmajā trijniekā. Jāuzsver, ka Monika ir uzlabojusi savu personīgo rezultātu.
- Jeļizveta Manuilova savā vecuma (2013.dz.g.) A grupā izcīnija 5.vietu, savukārt Mila Šarova 6.vietu.
- Darja Matvejeva savā vecuma (2012.dz.g.) grupā ieguva 4.vietu.
- Elizabete Četrone 5.vietu.

Jāatzīst, ka vingrotājas no Igaunijas bija ļoti spēcīgas. Pateicoties šīm sacensībām ir apzināts, pie kā meitenēm vēl vairāk jāstrādā, kas būtu jāuzlabo. Gan sportistes, gan trenere ir kļuvušas daudz motivētākas, ar lielāku cīņas sparu un ar nepacietību jau gaida nākamās sacensības.
Marika Zavadska par aizvadītajām sacensībām saka: "Es kā trenere ļoti lepojos par katru no mūsu audzēknēm, jo katra ir uzlabojusi savu personīgo rezultātu, uzlabojusi savu izpildījumu. Katra no meitenēm ir ieguldījusi ļoti lielu darbu un īsā laika periodā uztrenējusi savus vingrojumus, uzrādot ļoti augstu rezultātu. Kā arī daudzām no meitenēm šajās sacensībās bija pirmais starts vingrojumā ar apli, kur veiksmīgi tika galā. Vēlamies teikt milzīgu paldies Olaines sporta centram par atbalstu!"

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)