OLAINES NOVADA CĪKSTOŅIEM LABI PANĀKUMI LATVIJAS ATKLĀTAJĀ ČEMPIONĀTĀ PLUDMALES CĪŅĀ

13.08.2021
31. jūlijā Saulkrastos risinājās Latvijas atklātais čempionāts pludmales cīņā. Čempionāts pulcēja vairāk kā 200 dalībniekus no visām Latvijas vadošajām cīņas sporta skolām un sporta klubiem.
 
Olaines novada cīkstoņi Latvijas čempionātā demonstrēja augstvērtīgu sniegumu. Par Latvijas čempioniem savās vecuma grupās kļuva Darija Markova, Artjoms Priļipko un Timurs Barašs. Sudraba godalgas izcīnīja Margarita Kirilova, Madara Praulīte, Emīlija Praulīte. Bronzas medaļas izcīnīja Ralfs Tulinskis, Daniels Šiško, Damians Badredinovs, Amela Kirilova, Paula Kokoreviča un Klāra Kokoreviča, 4.vieta Kirilam Babkovam. 

Pludmales cīņas pamatā ir brīvā un grieķu-romiešu cīņa, tomēr noteikumi ir pielāgoti pludmalei, smiltīm. Pludmales cīņa ir dinamiska un spraiga, noteikumi veidoti tā, lai samērā ātri tiktu noskaidrots uzvarētājs. Pēdējos 10 gados šis cīņas veids ir ieguvis strauju popularitāti visā Pasaulē, tiek rīkoti Eiropas un Pasaules čempionāti, Pasaules kausa posmi.
 
L.Skujiņas CSK treneri pastiprināti pievērš uzmanību ne tikai brīvajai cīņai, bet arī šim cīņas veidam, jo  Pludmales cīņa ir tāpat kā brīvā cīņa ir iekļauta 2026.gada Pasaules jaunatnes olimpiādes programmā, un tā būtu lieliska iespēja Olaines jauniešiem piedalīties lielākajā Pasaules jaunatnes sporta forumā!
 
Treneri Farids Akhmedovs un Laura Skujiņa ir gandarīti par sportistu panākumiem Latvijas čempionātā, jo pēdējais pusotrs gads ir bijis smags. Treniņi aizvadīti lietū, vējā,  salā, sniegā un šovasar arī karstumā. Prieks par mūsu neatlaidīgajiem sportistiem un viņu vecākiem, kurus nebaida jaunā treniņu realitāte bieži vien skarbos apstākļos. Īpaši prieks par mūsu Latvijas čempioniem! Olainē strādājam 4.gadu un šie ir mūsu pirmie sportisti no Olaines, kuri kļuvuši par Latvijas čempioniem! Apsveicam visus jaunos sportistus un viņu vecākus ar veiksmīgo startu! 
 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)