SK “OLAINE” AICINA INTERESENTUS NODARBOTIES AR TENISU, GALDA TENISU UN BADMINTONU

06.08.2021

Sporta klubs "Olaine" aicina interesentus nodarboties ar tenisu, galda tenisu un badmintonu. Nodarbības vadīs sertificēts treneris Andrejs Šlikovs.

Sporta klubs lepojas ar saviem sportistiem, kuru sasniegumi ir Latvijas un Eiropas mērogā. Pateicoties trenera pieredzei un sabalansētajiem treniņiem, audzēkņi gūst labus rezultātus un ar savu piemēru iedvesmo daudzus jauniešus pievērsties aktīvam, sportiskam un veselīgam dzīvesveidam.

Šie ātrie un aizraujošie sporta veidi ir ļoti iecienīti ne tikai bērnu un jauniešu vidū, bet arī pieaugušo. Darbs nodarbībās lieliski attīsta uzmanību, precizitāti, ātrumu, veiklību, koordināciju un izturību. 

Spēlēt tenisugalda tenisu, badmintonu  un nepārtraukti pilnveidoties grupu nodarbībās var bērni, jaunieši un arī pieaugušie. Jaunākajā grupā pieņemam bērnus no 4 līdz 9 gadu vecumam. Vecākajā sākot no 10 gadu vecuma. Jaunākajā grupā nodarbības ietvers: vispārējo fizisko sagatavošanu, speciālo fizisko sagatavošanu, rotaļāšanos un sacensības.

Esi aktīvs, pievienojies mums!

Nodarbības notiek: badmintons Jaunolaines Sporta namā (otrdienās, ceturtdienās) un Olaines Sporta namā (pirmdienās, trešdienās, piektdienās) Olaines pilsētas stadionā (pirmdienās - piektdienās)

Sīkāka informācija pie trenera Andreja Šlikova - tel. 29352398 vai A73OLAINE@gmail.com. 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)