PIESAKI KOMANDU PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRAM "2 PRET 2"!

29.07.2021
Olaines Sporta centrs aicina pieteikties komandas pludmales volejbola turnīram "2 pret 2", kas norisināsies augusta mēnesī divos posmos - 5. augustā un 19. augustā. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz 3. augusta plkst. 14:00!

Sacensību sākums plkst. 18:00. Komandu reģistrācija, dalībnieku precizēšana un pieteikumu pārbaude no plkst. 17:00-17:45.

Obligāti iepriekšējus pieteikumus sūtīt līdz 3. augustam uz sports@olaine.lv (līdz plkst. 14:00). Maksimālais komandu skaits sacensībās - 12.

Sīkāka informācija - sports@olaine.lv vai 26658689.

Atkarībā no pieteikto komandu skaita, tiks dalītas atsevišķi:

  • Vīriešu grupa / Mix grupa;
  • Sieviešu grupa.

Nepietiekošu komandu skaita gadījumā, attiecīgā grupa tiks izslēgta no turnīra vai apvienota, par to iepriekš paziņojot personīgi zvanot pa norādīto tālruņa nr. 

PIRMS PIETEIKŠANĀS, LŪGUMS OBLIGĀTI IEPAZĪTIES AR SACENSĪBU NOLIKUMU - ŠEIT!


Informējam:

Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde ( fotografēšana un filmēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīvajiem aktiem personas datu aizsardzības jomā.

Pārzinis: Olaines Sporta centrs, Stadiona iela 2, Olaine.

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@fpda.lv.

Datu apstrādes mērķis: informācijas atklātības nodrošināšanai.

Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā "Olaines domes vēstis"  un interneta portālā - www.olaine.lvwww.olainessports.lv, sociālajā tīklā Facebook pašvaldības un Olaines Sporta centra kontā, kā arī Olaines Sporta  centra Instagram kontā.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)