SPORTISKĀ NEDĒĻA “SUPERVARONIS”

12.07.2021

Šogad “Supervaronis” būs nedaudz citādāks kā citus gadus, jo ņemam vērā šī brīža epidemioloģisko situāciju, kā arī parasti nometnē varējām uzņemt 20 bērnus, bet šajā gadā ar jauno konceptu mēs divās nedēļās varēsim uzņemt 80 bērnus. Nodrošināsim aktivitātes , kas ir īpaši vērstas uz veselības veicināšanu.

Olaines Sporta centrs Olaines novadā deklarētajiem bērniem rīkos dienas treniņus un aktivitātes (bērniem no 8 – 12 gadu vecumam). Tiks rīkotas divas sportiskās nedēļas – pirmā no 16.08. – 20.08. un otrā no 23.08. – 27.08. Katrā nedēļā maksimālais dalībnieku skaits – 40. Dienas aktivitātes notiks no plkst. 10:00 – 13:30 iekļaujot gan fiziskas aktivitātes , gan izklaides elementus un ir bezmaksas. Treniņi notiks Sporta centra objektos (ārtelpās). Kopā nedēļas garumā attīstīsim vispārējās fiziskās spējas, apgūsim/nostiprināsim prasmes dažādos sporta veidos, pilnveidosim sadarbības un komunikācijas prasmes.

Pieteikumu iesūtīšana līdz 6.08. uz epastu sports@olaine.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu, deklarēto dzīvesvietu, epastu un telefona numuru. 

Ja radušies kādi jautājumi var sazināties ar Olaines Sporta centra direktoru Viesturu Dumpi – 26403559 , kā arī visa papildus informācija tiks izsūtīta uz pieteikumā norādīto epasta adresi pirms sportiskās nedēļas.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)