BEIDZOT KROSMINTONU (SPEEDMINTON) TRENĒTIES IR IESPĒJAMS ARĪ OLAINĒ!

28.06.2021

Dinamisks enerģijas lādiņš – šie ir visprecīzākie vārdi, kas varētu raksturot krosmintonu kā sporta veidu. Gadījumā, ja kāds tomēr par šo sporta veidu vēl neko nav dzirdējis, tad tā kodolīgākais skaidrojums būtu šāds - krosmintons ir tenisa, badmintona un skvoša labāko īpašību apvienojums.

Būtiskākais ir tas, ka šo sporta veidu vairums cilvēki ir uzsākuši bez jebkādām iepriekšējām šāda sporta specifiskajām iemaņām un ar savu neatlaidību ir plūkuši laurus gan vietējā, gan starptautiskajā arēnā. Tas viennozīmīgi ir pierādījums tam, ka sākotnēji lielākā daļa pieaugušo to uztver kā perfektu atslodzi no ikdienas rutīnas, bet vēlāk tas pāraug azartā un izaicinājumā.

Krosmintons ir ļoti inteliģents un fiziski aktīvs sporta veids. Spēles laikā nākas skriet kā sprinterim, ir jādomā vairākus soļus uz priekšu, tāpat arī jāatvaira pretinieka sitiens, kas nav nemaz viegli, jo spīderis (volāniņš) ir divas reizes smagāks kā badmintonā un attiecīgi lido daudz ātrāk.

Latvijā katru mēnesi notiek regulāras Latvijas Kausa posmu sacensības gan bērnu un jauniešu vidū, gan arī pieaugušo burzmā (ir noteiktas grupas iesācējiem, kā arī visas grupas tiek sadalītas atbilstoši pa vecuma posmiem). Notiek arī regulāras starptautiskas reitingu sacensības visā pasaulē, ieskaitot Eiropas un Pasaules čempionātus.

Ja ir radusies vēlme mainīt savu ikdienu un rast sevī gan gandarījumu, gan izaicinājumu, būsim priecīgi Tevi uzņemt savā pulkā! Tāpēc aicinām interesentus visās vecuma grupās, kuri vēlās gan sportot, gan iepazīt jaunus cilvēkus, gan redzēt pasauli - atnākt un ar mums kopā iepazīties ar šo lielisko rakešu sporta veidu. Tiesa, jaunākos dalībniekus pagaidām mēs uzņemam no 9 gadu vecuma, bet vecuma slieksnim uz augšu gan nav limita. Būtisks fakts – jebkuram dalībniekam nav nepieciešamas iepriekšējās prasmes līdzīgos sporta veidos, bet procesus apgūšanā tās paātrinās.

Ar visu nepieciešamo inventāru mēs nodrošināsim. Treniņi sāksies no 1.jūlija un sākotnēji notiks stadionā pie Olaines 2.vidusskolas.

Tiekamies otrdienās un ceturtdienās plkst. 18:00.

Papildus informāciju var gūt www.spkrosmintons.lv vai Facebook.com/spkrosmintons

Treneris Niklāvs (Niks) Zvaigzne, tālr. 26633533

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)