AIZVADĪTA OTRĀ NEDĒĻA IZAICINĀJUMAM "SPORTA MĒNESIS OLAINES NOVADĀ"

01.06.2021

Izaicinājums "Sporta mēnesis Olaines novadā" norisinās no 17.maija līdz 13.jūnijam. Izaicinājuma otrajā nedēļā piedalījās 14 dalībnieki, kopā pieveicot 645,48km, no tiem noieti - 244,73km , noskrieti - 115,97km un ar velosipēdu nobraukti 284,78km! 

Nedēļas aktīvākie dalībnieki:

  • Iešana/nūjošana - Rita Glovecka
  • Iešana/nūjošana (bērni) - Anastasija Mažajeva, Aleksejs Mažajevs
  • Skriešana - Līga Leitāne
  • Riteņbraukšana - Daina Klauģe, Harijs Šturms

Par pārsteiguma balvu saņemšanu sazināsimies personīgi!

Lai piedalītos izaicinājumā, dalības ieskaite tiks veikta trijās aktivitāšu kategorijās (var izvēlēties dažādas aktivitāšu kategorijas savā izaicinājumā, galvenais, lai katra izpilda nosacījumus):

  • ne mazāk kā 3 km dienā pastaigājoties vai nūjojot;
  • ne mazāk kā 3 km skrienot;
  • ne mazāk kā 10 km braucot ar velosipēdu.

Laiku, kad veic fiziskās aktivitātes dabā, izvēlies tu pats! Izaicinājumam nav  norādīta ne starta, ne finiša vieta. Distancē pavadītais laiks nav svarīgs, galvenais ir veikt distanci un sasniegt izvirzītos mērķus. Galvenais nosacījums, ka aktivitāte tiek veikta Olaines novada teritorijā.

Lai piedalītos izaicinājumā nedēļas laikā nepieciešams veikt vismaz trīs aktivitātes (var piedalīties visās trīs aktivitāšu kategorijās, galvenais ir izpildīt kategoriju nosacījumu par kilometrāžu). Nedēļas veikuma ekrānšāviņi jānosūta uz e-pastu sports@olaine.lv līdz katras svētdienas plkst. 23.59. Iesūtītajai informācijai jāietver dalībnieka vārds, uzvārds, telefona numurs, datums, kad veikta aktivitāte, maršruts un tā garums. Aktivitāte jāveic Olaines novada teritorijā. Rezultāti tiks publicēti līdz otrdienas plkst. 15.00 Olaines Sporta centra mājaslapā un Olaines Sporta centra facebook lapā.

Izaicinājuma ietvaros nedēļas labākie aktivitāšu kategoriju dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Nedēļas aktīvākais dalībnieks balvu var saņemt vienu reizi attiecīgā aktivitātē visa mēneša ietvaros. Izaicinājuma noslēgumā mēneša aktīvākajam dalībniekam no katras kategorijas, tiks piešķirta pārsteiguma balva, kā arī visi izaicinājuma dalībnieki saņems piemiņas medaļas.

NOLIKUMS

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)