ROGAININGS PILSĒTAS LEĢENDAS

13.05.2021

Jau pēc nepilna mēneša Olainē tiks uzsākts rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” otrā sezona. Diemžēl abas šīs sezonas ir Covid-19 ēnā un līdz ar to, tas nepārtraukti ir jāpielāgo esošajiem ierobežojumiem un iespējām - Olaines Plakaņu kaujas vietu posms norisināsies nedaudz savādākā formātā.

Pasākuma rīkotāji ir sagatavojuši divus galvenos scenārijus, kurus pielietos atkarībā no tobrīd spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem:

  • Klātienes scenārijs ar ierasto masu startu, kas varēs notikt tikai tad, kad tiks atcelti pasākumu rīkošanas ierobežojumi. Tuvākajos posmos vasaras sākumā šis ir maz ticams.
  • Bezkontakta treniņa scenārijs ir katrai komandai ļaut startēt jebkurā pašu izvēlētā laikā, kamēr atvērta starta un finiša zona: 8:00 – 18:00. Pēc 18:00 rezultāts vairs netiks fiksēts. Finiša zonā dalībnieki paši drīkstēs pārraut aproces un atstāt čipus norādītajā vietā. Ierastie finiša suvenīri būs ielikti jau starta aploksnē, ko pirms starta būs jādodas saņemt komandas pārstāvim. Tuvāk par 2 metriem atrasties drīkstēs tikai komandas (jeb treniņgrupas) vai mājsaimniecības ietvaros. Sacensību centrā aicinām izmantot mutes un deguna aizsegus, kā arī dezinficēt rokas. Pēc finiša aicinām nekavējoties doties mājup. Šis scenārijs tiks pielietots vismaz vasaras sākumā.

Reģistrācijas visiem posmiem ir atklāta un pieejama rogainings.lv mājas lapā. Esam veikuši izmaiņas nolikumā, kas nodrošina to, ka dalībnieki, par atceltu vai pārceltu posmu, var izvēlēties pārcelt savu dalības maksu uz nākamajiem posmiem vai atgriezt iemaksāto dalības maksu pilnībā.

Galvenais kas mums ir jāpiemin un jāsaka dalībniekiem ir tas, ka bez Jūsu izpratnes par ierobežojumiem un to ievērošanas mums nekas neizdosies. Tāpēc esat atbildīgi un ievērojiet visus ierobežojumus esot starta zonās un veicot distanci, lai mēs arī turpmāk varētu organizēt šīs nodarbes iespējami tuvu masu pasākumu formātam.

Sīkāku informāciju skaties www.rogainings.lv .

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)