AICINĀM PIEDALĪTIES AKTIVITĀTĒ "ZINI VAI MINI"

09.03.2021

Aicinām no 13.03. - 21.03. doties ārā - svaigā gaisā un savu pastaigu vai skrējienu padarīt interesantāku, piedaloties aktivitātē ar orientēšanās elementiem "Zini vai mini" (1.posmā). Viss kas ir nepieciešams lai piedalītos ir mobilais telefons ar pieejamu interneta pieslēgumu un aplikācija, kas fiksē pastaigas vai skrējiena maršrutu. Ja telefona fotokamera automātiski neatpazīst QR kodu, tad nepieciešams lejupielādēt kādu no aplikācijām QR kodu skenēšanai. 

Aktivitātes norise:

  • Dalībnieki distanci var veikt brīvi izvēlētā laikā, aktivitātes norādītajos datumos.
  • Starta vieta Jaunolainē – Jaunolaines Sporta nams. QR kods būs pielīmēts pie stikla, zem afišas.
  • Sākot pastaigu vai skrējienu nepieciešams ieslēgt kādu no aplikācijām, kas fiksēs pastaigas maršrutu, piemēram, MapMyRun, Strava u.c.
  • Noskenējot pirmo QR kodu uzzināsi pirmo objektu, kas ir jāsameklē.
  • Pie atrastā objekta ir jānolasa QR kods, lai ieraudzītu jautājumu ar atbilžu variantiem, kā arī lai uzzinātu nākamā QR koda atrašanās vietu. Visu jautājumu pareizos atbilžu variantus nepieciešams pierakstīt, izmantojot aktivitātes atbilžu kartiņu vai kādā citā sev ērtā veidā. Kopā būs 8.jautājumi.
  • Pie katra no objektiem ir jāmeklē jauns QR kods. Ja ir aizdomas, ka QR kods ir pazudis, norauts zvanīt uz tel.nr. 26658689.
  • Visas atbildes uz jautājumiem un ekrānšāviņu no aplikācijas, kas fiksējusi pastaigas maršrutu ir jāiesūta Whatsappā tel.nr. 26658689 vai privātā ziņā Olaines Sporta centra facebook.com kontā, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Atskaite jāiesūta līdz 22.03.

Katrā posmā starp visiem dalībniekiem, kas būs iesūtījuši pareizās atbildes un ekrānšāviņus no pastaigas maršruta, tiks izlozētas trīs pārsteiguma balvas. Dalībnieki, kas būs piedalījušies abos posmos un iesūtījuši pareizās atbildes un ekrānšāviņus no pastaigas maršruta, piedalīsies divu pārsteigumu balvu izlozē.

NOLIKUMS ŠEIT

ATBILŽU KARTIŅA ŠEIT

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)