AICINĀM PIEDALĪTIES AKTIVITĀTĒ "SVĒTKU PASTAIGA"

24.02.2021

Par godu Olaines pilsētas 54.dzimšanas dienai aicinām piedalīties aktivitātē “Svētku pastaiga” no 19.02. - 28.02. Piedalīties var ikviens, bez vecuma ierobežojuma, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Viss kas nepieciešams ir telefons ar pieejamu interneta pieslēgumu un fotokameru, kā arī aplikācija ar ko fiksēt pastaigas maršrutu, laiku, piemēram, MapMyRun u.c. 

Aktivitātes norise:

  • Pastaigu var veikt brīvi izvēlētā laikā, aktivitātes norādītajos datumos.
  • Dalībnieks pats izplāno savu pastaigas maršrutu pa Olaines pilsētu vai tajā iekļaujot Olaines pilsētu.
  • Pastaigai jābūt vismaz stundu garai. Dodoties pastaigā jāieslēdz kāda no aplikācijām, kas fiksēs pastaigas maršrutu un laiku.
  • Pastaigas laikā jānofotogrāfējas pie svētku banera, kas atrodas Olainē, pie veikala “Elvi” (adrese - Zeiferta iela 7, Olaine). Fotogrāfijā jābūt redzamam gan dalībniekam, gan banerim.
  • Līdz 28.februārim fotogrāfiju un ekrānšāviņu no aplikācijas, kurā redzams pastaigas maršruts un laiks ir jāiesūta Whatsappā tel.nr. 26658689 vai privātā ziņā Olaines Sporta centra facebook.com kontā, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Iesūtot fotogrāfiju dalībnieks piekrīt, ka izlozes uzvaras gadījumā iesūtītā fotogrāfija var tikt publicēta interneta portālā - www.olaine.lv, www.olainessports.lv , sociālajā tīklā Facebook pašvaldības un Olaines Sporta centra kontā, kā arī Olaines Sporta centra Instagram kontā.

Starp visiem dalībniekiem, kas būs iesūtījuši fotogrāfiju un ekrānšāviņu, tiks izlozētas 10 pārsteiguma balvas, divu darba dienu laikā pēc aktivitātes norises. Izlozes rezultāti tiks publicēti www.olainessports.lv un Olaines Sporta centra Facebook kontā. Ar balvu ieguvējiem organizatori sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu nodošanu.

NOLIKUMS ŠEIT

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)