AICINĀM PIEDALĪTIES KUSTĪBU SPĒLĒ "KUSTIES VESELS"

22.01.2021

Aicinām no 29.01. - 14.02. doties ārā - svaigā gaisā un savu pastaigu izplānot un aizvadīt interesantāku, piedaloties kustību spēlē "Kusties vesels". Piedalīties var ikviens, bez vecuma ierobežojuma, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Viss kas nepieciešams ir telefons ar pieejamu interneta pieslēgumu un fotokameru, kā arī aplikācija ar ko fiksēt pastaigas maršrutu, garumu, piemēram, MapMyRun u.c. Atver vaļā rakstu, lai iepazītos ar spēles noteikumiem.

Spēles norise:

 • Katram dalībniekam vai komandai individuāli ir jāizveido savs maršruts Olaines novada pilsētas ielās, ievērojot, ka maršrutā tiek iekļauti ielu posmi no 13 dažādiem ielu nosaukumiem, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “Kusties vesels” (K; U; S; T; I; E; S; V; E; S; E; L; S), piemēram, K – Kūdras iela, U – Pļavu iela. Nosacījums – ielu nosaukumi nedrīkst atkārtoties.
 • Lai būtu ērtāk izplānot maršrutā iekļaujamās ielas var aizpildīt spēles kartiņu, kurā pretī katram spēles nosaukuma burtam jāieraksta ielas nosaukums.
 • Dalībniekam jāveic savs izveidotais maršruts ejot, skrienot, nūjojot un jānofotogrāfē pilsētvidē katras ielas nosaukums (ielas nosaukuma norādošā plāksnīte) un jāfiksē savs maršruts kādā no sev ērtā aplikācijā. Veicot maršrutu nav jāievēro ielu nosaukumu secība, tā var būt jauktā secībā.
 • Dalībniekam līdz 14.februārim Whatsappā tel.nr. 26658689 vai privātā ziņā Olaines Sporta centra facebook.com kontā jaiesūta sekojoša informācija:

  - vārds, uzvārds, telefona numurs;
  - spēles kartiņa vai saraksts ar ielu nosaukumiem katram burtam (var iesūtīt kā bildi vai rakstiski);
  - ekrānšāviņš no aplikācijas, kurā redzama veiktā distance un tās garums;
  - ​fotogrāfijas ar ielu nosaukumiem.

Starp visiem dalībniekiem, kas būs iesūtījuši spēles atskaites, tiks izlozētas 5 pārsteiguma balvas no veikala Sporta punkts un Isostar Latvija, divu darba dienu laikā pēc aktivitātes norises, izlozes rezultāti tiks publicēti www.olainessports.lv un Olaines Sporta centra Facebook kontā. Ar balvu ieguvējiem organizatori sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu nodošanu.

NOLIKUMS ŠEIT
SPĒLES KARTIŅA ŠEIT

Pavadi savu brīvo laiku aktīvi!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)