AICINĀM PIEDALĪTIES FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLES "FOTO MEDĪBAS" 1.POSMĀ

06.12.2020

Aicinām no 11.12. - 21.12. doties ārā - svaigā gaisā un savu pastaigu vai skrējienu padarīt interesantāku, piedaloties foto orientēšanās spēles "Foto medības" 1.posmā. Piedalīties var ikviens, bez vecuma ierobežojuma, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Viss kas nepieciešams lai piedalītos ir mobilais telefons ar fotokameru un pieejamu interneta pieslēgumu. Ja telefona fotokamera automātiski neatpazīst QR kodu, tad nepieciešams lejupielādēt kādu no aplikācijām QR kodu skenēšanai. 

Spēles norise:

  • Dalībnieki distanci var veikt brīvi izvēlētā laikā, aktivitātes norādītajos datumos, veicot to pastaigājoties vai skrienot.
  • Sākuma punkts 1.posmā - Olaines Sporta nams, 2.posmā – Jaunolaines Sporta nams. QR kodi būs pielīmēti pie stikla.
  • Dalībniekam jānolasa QR kods, lai ieraudzītu nākamo spēles objektu.
  • Dalībnieks meklē objektus, kas redzami nolasot QR kodus, kā arī pēc kodā norādītās informācijas meklē nākamos QR kodus. Pie katra objekta ir jāmeklē jauns QR kods. Ja ir aizdomas, ka QR kods ir pazudis, norauts zvanīt vai sūtīt sms uz tel.nr. 26658689 (no plkst. 9:00 - 20:00).
  • Atrodot objektu tas ir jānofotografē, fotogrāfijā kopā ar objektu noteikti jābūt redzamam dalībniekam.
  • Visu atrasto objektu fotogrāfijas nepieciešams iesūtīt Whatsappā tel.nr. 26658689 vai privātā ziņā Olaines Sporta centra facebook.com kontā, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Fotogrāfijas var iesūtīt līdz: 1.posmā – 21.12.2020. plkst. 23:59. 2.posmā – 18.01.2021. plkst. 23:59.

Starp visiem dalībniekiem katrā posmā, kas būs iesūtījuši visu objektu fotogrāfijas, tiks izlozētas trīs pārsteiguma balvas. Dalībnieki, kas būs piedalījušies abos posmos un iesūtījuši visu objektu fotogrāfijas piedalīsies divu pārsteigumu balvu izlozē. Par pārsteiguma balvām sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem - Mr.Cone, Smalkais muslis, Isostar, Ķiploku pasaule, Olaines novada pašvaldība!

Sīkāka informācija nolikumā. 
NOLIKUMS ŠEIT

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)