PAR OLAINES SPORTA OBJEKTU DARBĪBU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

09.11.2020

Atbilstoši valdības lēmumam no šodienas, 9. novembra, ir spēkā stingri pulcēšanās un citi ierobežojumi. Sporta jomā nedrīkst notikt pasākumi, piemēram, sacensības. Tāpat kā līdz šim ir izņēmumi attiecībā uz starptautisko un augstāko līgu sporta sacensībām. Sporta treniņi un nodarbības drīkst notikt ārpus telpām (grupā līdz 10 cilvēkiem, neskaitot treneri) vai attālināti. Klātienē drīkst sportot individuāli, kā arī notikt individuālas nodarbības (viens pret viens ar treneri), sporta klubiem uz vienu apmeklētāju jānodrošina ne mazāk kā 10 m2 publiski pieejamās telpas.

Zemāk iepazīsties ar sporta iespējām Olaines sporta objektos, atbilstoši šī brīža situācijai. 

  • Olaines slidotavā notiek sporta nodarbības skolām un ārtelpu sporta treniņi. Slidotavas grafiks pieejams ŠEIT.
  • Olaines peldbaseinā notiek sporta nodarbības skolām, kā arī peldbaseins ir pieejams individuāliem apmeklējumiem. Ievērojot, ka peldbaseinā vienlaicīgi drīkst atrasties 24 personas. Vienā celiņā drīkst atrasties 6 personas. Iepazīsties ar sīkāku apmeklējuma kārtību un darba laiku ŠEIT.
  • Olaines Sporta nams un Jaunolaines sporta nams ir atvērts individuālām nodarbībām (viens pret viens ar treneri). Sīkāka informācija par nodarbību grafikiem un treneriem Olaines Sporta namā- 29332883, Jaunolaines sporta namā - 29390718.
  • Olaines stadions, Stadions pie Olaines 2.vidusskolas un Jaunolaines stadions ir pieejams individuāliem treniņiem, kā arī treniņiem grupā līdz 10 cilvēkiem (neskaitot treneri).
 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)