OLAINES ROGAININGS 11.JŪLIJĀ - KĀDS BŪS TAVS OLAINES STĀSTS?

17.06.2020

Olaines rogainings ir iekļauts jaunā rogaininga seriālā “Pilsētas leģendas”, kā otrais posms. “Pilsētas leģendas” ir Latvijas lielāko rogaininga pasākumu apkopojums un kurā var cīnīties par sezonas kopvērtējumu. 

“Pērn Olaines rogainingā varēja iejusties vācu, krievu, latviešu un padomju strēlnieku ādā, šturmējot ierakumos un karabāzēs paslēptos kontrolpunktus kartē, kas izskatījās kā kopā sašūta gobelēna no pirmskara līdz mūsdienām. Šogad pārcelsimies uz Olaines pilsētas Mežaparku, no kurienes dosimies Rietumu virzienā līdz pat Cenas tīrelim, kur ar aizvēsturiskām kartēm cauri netiksim. Tāpēc jau tagad tiek zīmēta jauna un smalka orientēšanās karte, kur būs iezīmēts teju katrs akacis un tajā mītošais velns.” tā šī gada Olaines posmu apraksta sacensību organizatori.

Kā allaž Olaines rogaininga teritorija būs daudzveidīga un dalībnieki to varēs iepazīt no vēl neredzētiem skatu punktiem. Organizatori pasākumā aicina piedalīties visus – arī tos, kuri baidās no īpašajiem apzīmējumiem kartē. Sacensību karte ir veidota tā, lai dalībnieki varētu orientēties arī pa ceļiem, ielām un ēkām – līdzīgi, kā tas ir, izmantojot populārās navigācijas aplikācijas Waze vai Google maps. Odziņa ir saplānot savu maršrutu tā, lai 2, 4 vai 6 stundās savāktu pēc iespējas vairāk punktu.

Uz Olaines rogainingu tiek gaidīti pilnīgi visi – gan sportisti, kuru kodolu pārsvarā veido orientieristi, gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan arī tie, kuriem patīk izkustēties svaigā gaisā, jo rogainings ir ļoti demokrātiska nodarbe, kurā sevi izmēģināt var jebkurš. Pirmkārt, dalībnieki var izvēlēties savām spējām piemērotāko distanci un, otrkārt, distancē viņiem ir iespējas krāt tik daudz kontrolpunktu, cik paši uzskata par nepieciešamu. Turklāt komandā pietiek tikai ar diviem dalībniekiem. Līdzšinējie dalībnieki apstiprinās, ka, meklējot kontrolpunktus, azarts ir garantēts.

  • Reģistrējies: http://www.olainesrogainings.lv/lv/registracija/ 
  • Nolikumu lasi: http://www.olainesrogainings.lv/lv/nolikums/ 
  • Informācija dalībniekiem: http://www.olainesrogainings.lv/lv/info/ 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)